reklama
Země: Rakousko Rakousko, Slovensko Slovensko

Podunají

Ahoj, ctěl bych se letos o prázdninách vydat podél Dunaje od Passau - Linz - Wien - Bratislava. Hlavně by mě zajímalo, kde se dají sehnat mapy a nějaké další zajímavá místa po cestě. A kudy do Passau. Díky Miloš
[email protected]

[ Zpět ]
Datum: 21.02.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Miloš Z. ([email protected]))
  • Re: Podunají

         

    Nevim jestli je tahle trasa dost zajímavá. My jsme teda jeli Podunajskou trasu z Vídně do Budapešti a většinou to byla dost nuda.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lupen)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podunají

         

    já tyhle lidi nechápu.Lezou sem a snad neumějí číst.Vážený pane,podíval jste vůbec do sekce "Do světa na kole"?Kdybyste se více snažil,určitě byste tam našel pár informací o podunajské stezce.Anebo jinak,zkoušel jste zadat nějaké klíčové slovo do vyhledávače,třeba na centrum.cz,seznam.cz či google.com?Pro začátek vám doporučuji zadat slovo Donauradweg anebo se podívat na www.donauradweg.at,je tam možnost získat objednávkou na e-mail zdarma prospekty a mapky,vztahující se k této cyklotrase.Podunajská cesta je krásná a pohodová.Bude se vám tam líbit!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Fridolín Hojer)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podunají

           

      Ano díval jsem se do sekce "Do světa na kole" a i jinam, ale nenašel jsem tam to pravé, co bych potřeboval. Díky za další informace.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.02.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Miloš Z. ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podunají

         

    Nuz mas uz minimalne dve odpovede, ze ceta je nudna a druhu,z e je krasna. Asi maju obidvaja pravdu. Cesta je to po rovine, miestami naozaj nudna, ked sa ide v smere od passau , tak vacsinou fuka do chrbta. Ale je to takerm skoro stale po vyhradenej cykloceste, takze pre cyklistiku ako stvorena. Kazdy cykloturista by ju mal prejst. Vo vybave vsak nesmie chybat zvoncek (miestami je plna cyklistov).
    Co sa tyka ostatnej vybavy, tak prave na tejto ceste zistis, co vsetko by sa ti na bicykel hodilo . Totiz vsetci ti cyklisti co okolo teba prejdu budu mat vselijkae tasky, potahy, vetrovky a co ja viem co este takze sa da vyberat priamo v terene.
    teraz k mape. skus sa pozriet na www.kiwick.cz tam si urcite nejakeho sprievodcu najdes.
    A ako do Passau? My sme sli z Jindrichovho Hradca (specialne sa nam pacilo v prihranicnych lesoch, tak preto ten Hradec) do Trebone, Ceskych Budejovic, Ceskeho Krumlova k Lipnu. Z Lipna cez prechod Spaleniste Guglwald a potom kusok po Rakuskej strane Sumavy na zapad (Grenzradweg) az do Rohrbachu. Potom popri riecke Kleine Muhl (alebo Grosse Muhl, uz si nepamtam presne) sme prisli k Dunaju asi 60 km pod Passau. Preto sme presli po jednej strane Dunaja do Passau a opacnou stranou spat. Najkrajsie z celej tury bolo v Juznych Cechach a potom to posumavie v Rakusku :-)
    Urcite jestvuje kopa inych ciest, ja som mal nahodou mapu tohto uzemia tak som ju naplanoval tam.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2006
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podunají

         

    Cesta podél Dunaje opravdu může být místy dost nudná. Osobně jsem jel údolím Wachau, úsekem mezi Melkem a Krems, který prý patří k nejhezčím a tady to bylo opravdu pěkné. Pak jsem si tento úsek zopakoval z Ybbs a.d. D. do ústí řeky Traisen, ale pak přišli povodně (2002), takže nemohu kromě úseku přes Vídeň moc poradit. Ale fakt je, že už za Kremží to byla dost fádní cesta. Asi tak: vlevo řeka, vpravo luh, nebo obrázeně, podle břehu. Pak úhledné rakouské městečko a zase řeka a luh. Jsou tam zajímavá místa, ono zmíněné Wachau, větší města s památkami, rozptýlením je třeba přívoz (doporučuji vyzkoušet), ale hlavní část je opravdu rovina podél velké řeky. Tím od cesty podél Dunaje neodrazuji :-) Jezdí ji tisíce lidí a kdo nemá rád kopce tuto trasu jistě uvítá.

    Jenom jeden takový postřeh k Dunajské stezce po cyklistické stránce. V hlavní sezóně po ní jezdí opravdu hodně lidí. A také rodinky s dětmi a všichni Ti, kdož mají rádi na kole pohodičku. Když jsem tudy jel podruhé, velice mě vadila neukázněnost cyklistů. Provoz je totiž výrazně jednosměrný, potkat někoho v protisměru je neobvyklé. Takže každý pohodář si jede se skupinkou v rojnici přes celou šířku stezky, neb neuhýbá protijedoucím. A protože my jsme kochání řekou už byli nabaženi po prvním kilometru, jeli jsme (tedy chtěli jsme jet) ostřejším tempem. Naložené kolo jak setrvačník jsme museli neustále brzdit, pak zase rozjíždět a pořád volat na motající se skupinky aby jezdili laskavě vpravo a dolvolili nám předjet. Za nimi se opravu mnohdy nedalo jet, nezřídka jedou často sotva 15 km/h!

    Ještě k mapám, existuje tištěný průvodce kolem Dunajské stezky. Je ta taková rozkládací knížka s mapkami kolem řeky, kde je přesně vyznačena na podrobné mapce trasa stezky, zde info k ubytování a turistickým zajímavostem. Dá se založit do mapníku. Takové knížečky existují ke všem rakouským stezkám. Není to levná záležitost, ale hodí se. Nevýhodou je, že takový výřez je opravdu jen kolem řeky, takže když si budete chtít udělat odbočku, tak je problém ...

    [ Zpět ]
    Datum: 23.02.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podunají

         

    Musím souhlasit s předchozím názorem. Jede se stále po rovince, protivítr a nuda.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Maty ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podunají

           

      Ja myslim ze i ten kdo ma rad kopce si tu muze hodne prijit na sve, ovsem pokud chce. Vysoko na svazich podel reky je takova spousta hradu, zricenin a klasteru s tak nadhernymi vyhledy do udoli, ze nevyjet si k nim (pro silnicare nevyjit - budou chybet lehke prevody), byl by hrich. A noc stravena na takove opustene ruine - to si pak clovek pripada uplne jak v pohadce. Pred 7 lety jsem prespal na zr. hradu Hinterhausen, ktera se po setmeni navic automaticky nasvetlila - na tu noc nikdy nezapomenu. Stejne tak o par let pozdeji, to mi zase kastelan zr. Hainburg u A/H hranic nechal na prespani otevrenou vyhratou hradni vez, vadilo mu totiz ze bych spal v te 'zime' venku na nadvori!
      Pokud ale nekdo slape jen podel vody, vadi mu ze nemuze natocit svych 150km/den protoze ho 'zdrzuji' pomali pohodari, rodinky s detmi, babicky s dedecky nebo 'neukazneni' protijezdci, pro toho to opravdu muze byt tak trochu otrava. Staci ale prijet v dubnu nebo rijnu a na stezce je clovek skoro sam. Ja taky rovinate kraje nemusim, v placatem Holandsku ani Dansku jsem jeste nebyl a nic me tam nelaka, ale cesta podel Dunaje rozhodne po rovine byt nemusi, a nuda to neni ani nahodou. Mozna jen pro toho kdo se neumi kolem sebe divat.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podunají

         

    Může to být i vzrůšo, už jenom dostat se třeba přes Šumavu do Passau, jel jsem podél Dunaje bez mapy ( v každém infu dostaneš jednoduchou ), myslel jsem že mne tu nemůže nic překvapit. Byl jsem však překvapen když stezka končila kolmo v Dunaji, dál jezdil ( měl jezdit ) přívoz. Jako trénovaný cykloturista jsem si říkál že s horákem ( ikdyž naloženým ) to nějak objedu. Prvně mi to komplikovaly schůdky, pak jsem zbystřil když to doplňovaly řetězy a nakonec jsem i s kolem šplhal tak asi 10 žebříků ( nedaleko obce Obermuhl).Dunaj je zde neskutečně hluboko zařezaný. Kolem města Krems jsem si odskočil do oblasti Kampy a vinařské oblasti Langelois, sklípky pěknější udržovanější než na Moravě, ve vitrínce mnohých sklípků vystavené produkty ( láhve), nevím jestli by to u nás šlo. Při projíždče Vídně jsem se dostal na nudistickou pláž, která je podél této stezky, zdálo se mi to neskutečně dlouhá pláž, byl jsem bohužel moc unavený ( asi 200 km v nohách ) a děvčata mne bohužel nezajímala. Poslední vzrůšo bylo , když jsem hledal podle průvodce kemp v Hainburgu ,v brožuře stálo: kemp naleznete snadno, (nenašel jsem ho a dojel při jeho hledání skoro do Bratislavy). Pak že nuda, Pavel ( Lešek)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavel ( Lešek) ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podunají

           

      Ahoj Pavle, ta cesta, co koncila v Dunaji, je ta spravna cyklocesta. Dalej sa naozaj musi ist prievozom na druhu stranu, na tom mieste ich tam je dokonca viac (minimlane dva). My sme mali mapu, na ktorej boli vyznacene frekvemtovane useky a tak sme jazdili z jednej strany Dunaja na druhu, aby sme sa tym frekventovanym miestam vyhli. Pre nas bol celkom zaujimavy(nezvycajny) prechod cez elektraren (viedla cez nu aj cykloznacka). Cykloznacka viedla do budovy, tam sa islo hore po schodoch (po kraji bol zliabok na kolesa bicykla) a potom kusok dole schodmi. Zaroven sme presli z Rakuska do Nemecka (lavy breh Dunaja bolo Rakusko, pravy Nemecko) .

      [ Zpět ]
      Datum: 27.02.2006
      Autor: Jaroslav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Podunají

             

        Díky, tehdy to byla spanilá jízda bez přípravy, bez mapy, ty jsem si získal zpětně, dnes a většinou to dělám obráceně a velmi pečlivě mapy studuji. Pavel ( Lešek)

        [ Zpět ]
        Datum: 01.03.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Lesek ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podunají

           

      Je pravda, že jet po dunajské cyklostezce je velmi nebikerské, ale jak je vidět dá se to zpestřit. Osobně bych chtěl podtrhnout to LANGELOIS jeho návštěva je velmi bikerská. Je tam fantastický muzeum vína a podobné radovánky. Je to v docela kopcovité krajině severně od Dunaje a dá se tam docela dobře rozjezdit např. velikonocích.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.02.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podunají

         

    Pokud chce clovek obetovat na Dunaj aspon tyden dovolene, pak je to pekne treba i s kanalem Mohan Dunaj. Nejlepsi je dostat se do Chebu a tam smer Bamberk. Ja jsem to v minulosti vzal trosku severneji a jeden den obetoval na "objevovani" bileho a cerveneho Mohanu, ktery mne oklikou dovedl prave az do Bamberku. O tomto meste nebudu psat,je to perla - je ho treba videt. Lezi z jedne strany na trech kopeccich a mestem proteka reka Regnitz, vlevajici se prave do Mohanu, ktery od tohoto mesta nabira tvrde smer zapad, aby se stal pravobreznim pritokem Rynu. No a odtud jen smer Dunaj, to je na jih podel hranic s CR proti proudu Regnitzu po hrazi kanalu. Cestou "nahoru" je z historickeho hlediska prekrasny Norimberk. Od kanalu do centra 4 km / nevynechat/.Cely kanal s mnoha stupni je famozni dilo, a blize o nem je mozno se dozvedet v muzeu tohoto dila po prekonani stupne posledniho a tim take pomyslneho rozvodi Cerne - Severni more. Pak uz je to jen z kopce nadhernym udolim. V jeho dolni casti se kanal napojuje na zprava pritekajici reku Alte Muhle. Zde je mozno odbocit od vytycene trasy a navic si udelat nejakou cyklotrasu prave okolo horni casti teto ricky. V minulosti prave z ekologickeho hlediska o "jejim osudu" Nemci casto vedli mezi sebou spory - spojitost s vystavbou tohoto gigantickeho vodniho dila. Pri rozhodovani jestli odbocit ci ne, se bude na Vas z leve strany majestatne divat hrad Prunn. Pokud se vsak rozhodnete pokracovat po proudu Alte Muhle, tak ten Vas "za odmenu" dovede jako levobrezni pritok az do mesta Kellheim a timto i k Dunaji, ktery prave zde meni linii zapad - vychod a otaci se na jih. Pokud uz tam budete, pak doporucuji nevynechat vyjezd nad mesto k Pamatniku naroda, kde ma jako byvale podruci Nemecka do kamene vytesan svuj erb a jmeno i Cesko. Krome toho je odtud krasny vyhled na cele ohbi Dunaje a zpet i do udoli Alte Muhle, kde v dali je mozno zahlednout i lom, odkud se dovazel kamen na onen pamatnik "Nemectvi".
    No a pak uz je to opravdu "jen z kopecka" a treba si drzet klobouky. To uz popisovali x krat jini prede mnou, tak se tim nebudu zabyvat.
    Jen doplnim jine, ze onomu vzpominanemu prevozu pres Dunaj je mozno se vyhnout presunem z leveho brehu na pravy na vodnim dile Jochenau. No a kdyz uz to uskutecnite, tak ve stejnojmemmem mestecku pri dostatku casu je ke shlednuti pekny klaster. Prodavaji tam dokonce vlastni alkoholicke vyrobky na byllinne bazi.
    Pak uz jen dodam, ze i v luznich lesech se skryvaji "perly", jako napr. nadherny Metternichuv zamek. Ale to uz jsme v oblasti levobrezniho pritoku reky Kamp. Proti jejimu proudu je mozno se po nekolika desitkach kilometru dostat ke hradu a stejnojmemmemu mestu poetickeho nazvu Rosenburg. Pro ty, kterym by se Dunaj jiz prejedl, doporuciji pokracovat jeste dale timto smerem od Dunaje a ... za chvili narazite na "nejakou" reku jmenem Thaya a ... jste na Morave.
    Dala by se o Dunaji a jeho okoli napsat i kniha, ale to nebylo mym cilem, ... a myslim,ze uz jsem i tak toho napsal az presprilis.
    No a kdo by treba letos chtel zacit "od zakladu", tedy od pramene Dunaje, tak nekdy nekde nashle ve Swarzwaldu. Svet je maly.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirom ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podunají

           

      S tym pramenom Dunaja je to trochu zlozitejsie, rieka vznika v mestecku Donaueschingen ako sutok dvoch riecok Breg a Brigach. Takze nie je pramen ako pramen.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (miros ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podunají

         

    Dunajskou stezku jsme jeli asi před devíti lety s cestovkou.Všude po cestě byly mapy a další zajímavosti k dostání zdarma v infocentrech.V září ji chceme jet soukromě,nemáte někdo zkušenosti z letoška
    z ubytování v soukromí.Myslím tím ceny a možnosti ubytování bez rezervace.Dík.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Adinka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podunají

         

    Na Donauradweg mi přišlo nejzajímavější samotné putování po výborných cyklostezkách - fakt, že za zatáčkou je další kus krajiny a po 80 km z toho není člověk vydrncanej. Koncentrace zajímavostí je místy řídká, ale při pohybu na kole to nevadí jako u pěšího pohybu. Podrobná mapa a průvodce je tady v PDF

    http://cms.ttg.at/sixcms/media.php/2302...

    Něco posílají i zadarmo, ale to jsem nezkoušel

    [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pítrs)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podunají

         

    Dneska jsem se vrátil z cesty Plzeň - Praha - Vídeň - Linz - Lipno - Plzeň a musim říst že podunajskej úsek byl úplně nejnudnější. Sice neni problém ject natěžko 200 km denně, ale je to fakt vlevo voda vpravo pole. Po Vídni a Linzi se s kolem moct jezdit nedá. Nehledě na to, že když chytněš špatnej protivítr tak jedeš 10 km/hod a tim to končí, pak musíš čekat na večer a ject v noci ( před pár dněma tam byl vítr až kolem nás lítaly větve ). To bych radši jel úsek Praha - Vídeň - Bratislava - je to o dost zajímavější.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Blaxx)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podunají

           

      V květnu jsem jel z Rosenhaimu podel reky Inn do Pasova a dál podél dunaje až dom na moravu.Provoz na cyklostezce minimální a k vidění je furt neco,zvlášt když nejste líní si dělat odbočky k hradům apod.Taky "parníky va řekách a dámy všité do latexu" jsou interesantní.Ale nejvíc vzpomíním na ty nekonečně dlouhé rovné kilometry beze změn,zejména na Innu.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (becher ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podunají

           

      Len kratka reakcia. Po Viedni sa na bicykli da jazdit lespie ako v ktoromkolvkek ceskom meste. V Linzi je to trochu horsie, ale minimlane dostanes v informacnom stanku mapku s vyznacenim doporucenych tras cez mesto pre cyklistov.
      Dunajsku trasu treba ist vzdy v smere Passau Bratislava, lebo v 90% tam fuka zapadny vietor.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.08.2006
      Autor: Jaroslav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Podunají

           

      Veta - "To bych radsi jel usek Praha-Viden-Bratislava - je to o dost zajimavejsi ", mne presvedcila o tom, ze z Vidne do Bratislavy jsi nikdy po cykloceste nejel.
      Prvni negativum je hned ve Vidni, kde musis vjet mezi sklady toho, co momentalne hybe svetem / OMV, Shell /. A ze to neni prujezd vonavkarnou v Grassu, je jiste.
      No a po prejezdu luzniho lesa zacina ten nejhorsi usek - totalni rovina cyklocesty po hrazi az po most kousek pred Hainburgem, kterym se clovek konecne dostane z leveho brehu na pravy. Ja tomu rikam vysvobozeni, konecne neco zajimaveho : Petronell - Carnuntum, Bad Deutsch-Altenburg a v zapeti samotny Hainburg. Proste sama historie.Odtud uz je to na hranicni prechod Berg co by "kamenem dohodil".
      Tak vezte, ze ten usek od luzniho lesa po most bych vymenil za jakykoliv jiny na Dunajske ceste, a velice rad.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirom ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Podunají

             

        Radsi bys jel mezi auty po silnici??? Ja tedy ne. Je sice pravda ze na te hrazi moc hradu ani zricenin nepotkas, ale zase na druhou stranu - kde jinde najdes neco podobneho? Podle me je do moc prijemna cesta, a zas az tak dlouhy ten usek neni.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.08.2006
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Podunají

               

          Uznavam, vc podstate mas pravdu. Nes se propletat mezi auty, ... a pak, je tu i jina varianta.
          Je mozno cca. v polovine "one" roviny na cykloceste mezi Vidni a Hainburgem odbocit dle ukazatelu po pekne cykloceste, dokonce s osvetlenim, smerem k vyletni restauraci s hotylkem primo na brehu Dunaje. Odtud se clovek nemusi vracet,protoze chybejici lavku ci most pres Dunaj na pravy breh k vesnici Hasslau nahrazuje prevoznik s malou lodkou. I to je moznost jak, jak netradicne zpestrit cyklotoulky v techto koncinachn okolo Dunaje.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (mirom ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Podunají

                 

            Pěkné !

            [ Zpět ]
            Datum: 24.12.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (8-))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

259 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024