reklama
Země: Česko Česko

Jantarova stezka

Jeli jste nekdo dalkovou Jantarovou stezku?Ja jsem to jel lv 2005 z ostravy do brna a nebylo to moc dobre znecene.Misty jsem treba 20km nevidel znacku pak se nahle objevila a zase zmizela.Vede krasnymi misty a nekdy bych si ji sjel celou.Mate s ni nekdo zkusenosti?

[ Zpět ]
Datum: 14.02.2006
Autor: janhonza
  • Re: Jantarova stezka

Jantarovku se chystam jet letos, ale chci jí jet opačně z Jihu na sever a z Ostravy pak podél severních hranic po Slezské magistrále atd. až do Jizerek a poslední závěrečnou etapovku z Ještědu do Prahy.
    Také zatím sbírám vědomosti, ale vím, že mě postačí cykloatlas a mapa kempů. Víc na cestu nepotřebuji :o)))
    Nicméně zkus se kouknout sem
    http://www.vrstevnice.com/odkazy2/wwwcyklotrasy...
    např. na www.cykloatlas.cz
    je jantarovka pěkně popsaná, ale najdeš ji i jinde.

[ Zpět ]
    Datum: 15.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jantarova vede od Baltskeho more nekam dolu na jih,snad az ke stredozemnimu mori,alespon si to myslim,ale nevim to jiste.Musi to byt parada cele to projet,ale tezko se seberu a vypadnu na tak dlouhou dobu na kolo.mozna to rozlozit na nekolik akci.

[ Zpět ]
      Datum: 15.02.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj Radko , soráč že nepíšu k tématu ,ale díval jsem se na tvé stránky , máš nějaké info k tomu transalpu , co se ho chystáš jet ?
      Kolik by měl vyjít ten krátkej , kde se spí apod .
      kdyby jsi mohla pošli něco:holzby.ml@seznam.cz

Díkes Tom

[ Zpět ]
      Datum: 17.02.2006
      Autor: HOLZBY-ML

Napadá mě značená "alternativa" k Jantarové stezce na trase přes Moravu a to dálková greenway Kraków-Morava-Wien (http://www.cyklotrasa.cz/public/index.phtml... Vede obdobně a v některých úsecích i společně (viz http://www.cyklotrasa.cz/encyklopedie/objekty1... Průběh Jantarové stezky pro srovnání je zde: http://www.cykloatlas.cz/

[ Zpět ]
    Datum: 16.02.2006

takovou znacku jsem tam semtam videl.

[ Zpět ]
      Datum: 16.02.2006
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Rájem rozhlednovým – 77 nejnovějších rozhleden ČR

Nejnovější rozhledny České republiky, dotisk obohacený o 12 nových rozhleden
Rozhledny stále přibývají. Od minulého vydání této knihy jich bylo postaveno dalších 12. Celkem tedy za tři a půl roku přibylo 77 …
249 Kč

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Šumava na běžkách

(CK Kudrna)
02.02.2018, 3 dny
3 000 Kč
zimní Vlastní doprava

Krkonoše na sněžnicích

(Pavel Šustr, CK Kudrna)
01.03.2018, 4 dny
3 000 Kč
pěší turistika Vlastní doprava

Šumava na sněžnicích

(CK Kudrna)
01.03.2018, 4 dny
3 000 Kč
pěší turistika Vlastní doprava
Seznamka

Hledám: Maroko

včera
Lákala by někoho cesta na kole po Maroku?

Hledám: Compostela

včera
Ahoj, hledáme spolupoutníky na cestu kolmo do Santiaga de Compostely.Odjíždíme začátkem dubna 2018.

Hledám: kamarádku

19.01.2018
Ahoj, hledám sportovně založenou kamarádku na kolo i na lyže. UO a okolí. Já 54/170/70.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

123 cyklistů (1 přihlášený)

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (3.)

Bělorusko Měli jsme před sebou druhou zemi, Bělorusko. Již jsme v minulosti tento nepříliš známý a málo…
Peggy | 18.01.2018

Polsko 2014 - 4.část

13. den (28 km, Jája 20 km)Neměli jsme nastavený budík a vstáváme dost pozdě - skoro v devět. Ono to ale zas…
Santi | 14.01.2018

Za sluníčkem na Hebridy (2017)

Celý měsíc kolmo-tlačmo-pěšmo po ostrovech západní Vysočiny, krásné počasí skoro bez deště, žádné úmorné…
cyklo-poustevnik | 14.01.2018