reklama
Země: Moldavsko Moldavsko, Rumunsko Rumunsko

Moldávie

Asi v listopadu 2005 jsem koketoval s myšlenkou, že uskutečním výlet na kole do Moldávie. Shodou okolností v časopise Cykloturistika č. 1 vyšel článek o skupině cykloturistů, kteří obdobný výlet již uskutečnili.Článek svým obsahem splnil mé očekávání, jen jsem si uvědomil, že cestovat sám znamená nebezpečí zcizení i kola samotného. Rád přivítám názory těch, kteří Moldávii navštívili a poradili, zda je např. výhodnější a lepší cestovat přes Ukrajinu nebo Rumunsko apod.Taktéž bych rád přivítal případného zájemce o spolujízdu,staršího 40-ti let. Realizaci bych nejraději uskutečnil až v roce 2007. Věřím totiž tomu, že po vstupu Rumunska do EU v lednu 2007 bude zároveň i zrušeno vízum do Moldávie.

[ Zpět ]
Datum: 03.01.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Paša)
  • Re: Moldávie

         

    No škoda že chceš ze sebou osobu starší 40-let.Mně je 33.Ale jinak bych jel už sem o tom delší dobu uvažoval.A rok 2007 by byl akorát.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jack)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moldávie

           

      Ahoj Jacku,opravdu by mezi námi byl věkový rodíl.Nejde mi o názorovou odlišnost, ale o fyzický výkon. Vím, jakou fyzičku jsem měl v "kristových letech". Určitě víš, že není příjemné pro oba, když jsou rozdíly ve výkonosti. Jenže Ty máš možná větší šanci na uskutečnění výletu, protože se může ozvat Tvůj vrstevník a uskutečníte výlet spolu. Do Moldávie se nás vleze....hi hi.
      Přesto Ti děkuji a ahoj Paša

      [ Zpět ]
      Datum: 04.01.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Paša)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Moldávie

             

        Rok 2007 m připadá taqké docela vhodný. Nevím ale jestli můj věk k 60( příštího roku) je ještě pro takové rafany jako jste vy přijatelný. Pokud ale zájem vydrží, tak na Rumunsko a Moldávii se už chystám dávno.
        Zdraví Eman.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.01.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Eman ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Moldávie

         

    Článek jsem taky četl a chuť bych měl. Proto se hlásím do konkursu. Věk - 46.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Laďa ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Moldávie

         

    Mohou se o tuto cestu zajímat i ženy?Lesana

    [ Zpět ]
    Datum: 26.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lesana ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moldávie

           

      Jistě, proč ne.Paša

      [ Zpět ]
      Datum: 26.01.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Paša)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Moldávie

             

        Moc vám fandím v Moldavsku jsem byl již 3x a dobré.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.01.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (franta ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Moldávie

               

          Teď do které Moldávie ? Severovýchodní část Rumunska je původně část Moldávie, ukradená Sověty po válce. Každý ví o kráse přírody a památek, zejména malovaných klášterů. Tak bych to vzala tudyma, tedy severním Rumunskem a vrátila bych se Zakarpatím. M.j. využila bych cajenda.cz, která vozí do Rumunska i kola a severním akčelerátem - vlakem až do zmíněné oblasti. Tím bych ušetřila spoustu času přesunem přes Slovensko a Maďarsko.

          [ Zpět ]
          Datum: 26.01.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiřina)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Moldávie

                 

            Mila Jirinko. Nahodou nemas neco spolecneho/nebo nejaky spolumajitel CK JENDA/,ze tu porad doporucujes CK JENDA?CO S TIM UDELAME.MUZES DATI NEJAKY VYSVETLENI?DEKUJI.

            [ Zpět ]
            Datum: 27.01.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (SAMER)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Moldávie

                   

              Milý Sámere. Poraď mi jednu firmu, která vozí bez problémů kola do ciziny. Já žádnou jinou neznám, proto jezdíme už 13 roků s tou jedinou, se kterou jsme spokojení. A protože si myslím, že i další zájemci by se rádi svezli a neví, tak ráda poradím. Navíc cena se odvíjí i od prázdných sedadel a pokud budou obsazená všechna, budou ceny bezkonkurenční. Nejsem z těch, co si sobecky hlídají svoje informace.

              [ Zpět ]
              Datum: 28.01.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiřina)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Moldávie

         

    Hm,zajímavá cesta, ještě si to musím ale promyslet.Pavla

    [ Zpět ]
    Datum: 09.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavla ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

379 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024