reklama
Země: Moldavsko Moldavsko, Rumunsko Rumunsko

Moldávie

Asi v listopadu 2005 jsem koketoval s myšlenkou, že uskutečním výlet na kole do Moldávie. Shodou okolností v časopise Cykloturistika č. 1 vyšel článek o skupině cykloturistů, kteří obdobný výlet již uskutečnili.Článek svým obsahem splnil mé očekávání, jen jsem si uvědomil, že cestovat sám znamená nebezpečí zcizení i kola samotného. Rád přivítám názory těch, kteří Moldávii navštívili a poradili, zda je např. výhodnější a lepší cestovat přes Ukrajinu nebo Rumunsko apod.Taktéž bych rád přivítal případného zájemce o spolujízdu,staršího 40-ti let. Realizaci bych nejraději uskutečnil až v roce 2007. Věřím totiž tomu, že po vstupu Rumunska do EU v lednu 2007 bude zároveň i zrušeno vízum do Moldávie.

[ Zpět ]
Datum: 03.01.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Paša)
  • Re: Moldávie

No škoda že chceš ze sebou osobu starší 40-let.Mně je 33.Ale jinak bych jel už sem o tom delší dobu uvažoval.A rok 2007 by byl akorát.

[ Zpět ]
    Datum: 03.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jack)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj Jacku,opravdu by mezi námi byl věkový rodíl.Nejde mi o názorovou odlišnost, ale o fyzický výkon. Vím, jakou fyzičku jsem měl v "kristových letech". Určitě víš, že není příjemné pro oba, když jsou rozdíly ve výkonosti. Jenže Ty máš možná větší šanci na uskutečnění výletu, protože se může ozvat Tvůj vrstevník a uskutečníte výlet spolu. Do Moldávie se nás vleze....hi hi.
      Přesto Ti děkuji a ahoj Paša

[ Zpět ]
      Datum: 04.01.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Rok 2007 m připadá taqké docela vhodný. Nevím ale jestli můj věk k 60( příštího roku) je ještě pro takové rafany jako jste vy přijatelný. Pokud ale zájem vydrží, tak na Rumunsko a Moldávii se už chystám dávno.
        Zdraví Eman.

[ Zpět ]
        Datum: 21.01.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Eman (emil.klecka@iol.xx))

Článek jsem taky četl a chuť bych měl. Proto se hlásím do konkursu. Věk - 46.

[ Zpět ]
    Datum: 04.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Laďa (nevrlyvladimir@seznam.xx))

Mohou se o tuto cestu zajímat i ženy?Lesana

[ Zpět ]
    Datum: 26.01.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lesana (lesana@centrum.xx))

Jistě, proč ne.Paša

[ Zpět ]

Moc vám fandím v Moldavsku jsem byl již 3x a dobré.

[ Zpět ]
        Autor: Neregistrovaný uživatel (franta (don.fernando@seznam.xx))

Teď do které Moldávie ? Severovýchodní část Rumunska je původně část Moldávie, ukradená Sověty po válce. Každý ví o kráse přírody a památek, zejména malovaných klášterů. Tak bych to vzala tudyma, tedy severním Rumunskem a vrátila bych se Zakarpatím. M.j. využila bych cajenda.cz, která vozí do Rumunska i kola a severním akčelerátem - vlakem až do zmíněné oblasti. Tím bych ušetřila spoustu času přesunem přes Slovensko a Maďarsko.

[ Zpět ]
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiřina)

Mila Jirinko. Nahodou nemas neco spolecneho/nebo nejaky spolumajitel CK JENDA/,ze tu porad doporucujes CK JENDA?CO S TIM UDELAME.MUZES DATI NEJAKY VYSVETLENI?DEKUJI.

[ Zpět ]
            Datum: 27.01.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (SAMER)

Milý Sámere. Poraď mi jednu firmu, která vozí bez problémů kola do ciziny. Já žádnou jinou neznám, proto jezdíme už 13 roků s tou jedinou, se kterou jsme spokojení. A protože si myslím, že i další zájemci by se rádi svezli a neví, tak ráda poradím. Navíc cena se odvíjí i od prázdných sedadel a pokud budou obsazená všechna, budou ceny bezkonkurenční. Nejsem z těch, co si sobecky hlídají svoje informace.

[ Zpět ]
              Datum: 28.01.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiřina)

Hm,zajímavá cesta, ještě si to musím ale promyslet.Pavla

[ Zpět ]
    Datum: 09.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavla (pavluska@centrum.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Silvestr v rumunském Banátu

(Ivo Fík Dokoupil, CK Kudrna)
26.12.2017, 8 dní
6 800 Kč
zimní Autobusem
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

178 cyklistů (15 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017