reklama
Země: Česko Česko

Moravska stezka

Lado dik za tel. čislo.Dost jsi mi pomohl.Je to naše prvni vyprava na cely tyden na kolech.Zapřemyšlim nad tou mapou kempu ČR.JInak jezdime jednodeni tury.Když jedema na dovolenou tak si kola bereme sebou a jezdime po okoli.Tři roky po sobě jsme byli v Českem raji velice se nam tam libilo.Najezdili jsme tam toho spoustu ale da se tam toho najezdit strašně moc.Petr

[ Zpět ]
Datum: 15.12.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
  • Re: Moravska stezka

         

    tož klikni na www.dokempu.cz podle mne tam najdeš to nejlepší info.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (libor ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moravska stezka

           

      Libore dik za radu.Dival jsem se na to.Da se tam vybrat.Ja jen chtěl jestli nema někdo osobni zkušenosti s ubytovanim na Moravske stezce.To tvoje TOŽ mi připada jak kdyby jsi byl někde z Moravy.Petr.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.12.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Moravska stezka

             

        tož jsem z Prerova,a Moravskou stezku mám z velké části projetou.Mohu doporučit kemp ve Strážnici a v Breclavi tam jsou i chatky.Hodně se mi líbilo na ranči u Mustanga,který je u Moravy asi 6 km od Lanžhota proti proudu řeky,ale tam je konec sveta a stan je nutný.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.12.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (libor ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Moravska stezka

               

          tož ja su z Olomoca.Moravskou stezku jsme jeli z Napajedel do Olomouce.Proto o ni shanim informace.Kam jezdiš tam u vas v okoli?Helfštyn.Bystřice pod Hostynem nebo směr i na Olomoucko?Cau Petr

          [ Zpět ]
          Datum: 16.12.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Moravska stezka

                 

            tož Helfštýn je klasika na začátek sezony,kolem Bečvy se ted dá jet až do Lipníkaa do Týna vede taky cyklostezka. Jezdil jsem do Hluboček za kamarádkou a tak Olomoucko bylo mou doménou. Príští sezonu se budu tlačit smerem na Slovácko

            [ Zpět ]
            Datum: 16.12.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (libor ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Moravska stezka

                   

              Hlubočky Zname.Jezdime tim směrem na Posluchov-pěknej kopec-dale Radikovska věž,Bělkovicke udoli ,Jivova a zpět přes Hrubou vodu a Bystrovany do Olomouce.Pěkna vyjiždka.Slovacko muže byt taky dobry ježděni.Kterou lokalitu maš na mysli?Petr.

              [ Zpět ]
              Datum: 16.12.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Moravska stezka

                     

                Chřiby,Velehrad,Bunč, a Batuv kanál - kolem nej bych chtel projet po jeho brehu v celé délce.Libor

                [ Zpět ]
                Datum: 16.12.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (libor ([email protected]))
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Moravska stezka

                       

                  Tož to vypada dobře.Za jak dlouho to planuješ sjet?

                  [ Zpět ]
                  Datum: 19.12.2005
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Moravska stezka

               

          Tak na ranči u Mustanga jsme vloni spali, je to tam zajímavé, nevím kdy jsi tam byl - bylo vidět, že to bylo vybudované s nadšením a láskou, ale vloni, kdy jsme tam spali to už vypadalo trochu zanedbaně co se týká kempu, spíše jen tak na občerstvení. A když jsme projevili přání tam přenocovat byl pan rančer trochu překvapen. Na druhé straně mohu říci, že i když jsme v ten den byli jedinými nocležníky - ochotně nám poskytl přívěs přebudovaný na chatku, protože se nám nechtělo vybalovat stan. Ale možná, že to byl jen můj subjektivní dojem bylo to na začátku sezóny.

          [ Zpět ]
          Datum: 17.12.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Láďa N)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Moravska stezka

         

    Tak Vám hoši přidám jeden zážitek z Moravské stezky, který jsem zjara napsal k tématu kvality našich cyklotras:
    ".....Tak se například stalo, že jsem loni poprvé využil nově vydaného cykloatlasu k naplánování trasy na cyklodovolenou. Mimo jiné jsem použil také cyklotrasu č. 47 hrdě nazvanou Moravská stezka - což je dálková - páteřní cyklotrasa, která by měla být na určité úrovni. Někde u Otrokovic před Napajedly bylo na tabulce napsáno - trasa pokračuje kolem řeky - pěšinu však zemědělci zorali těsně k řece a zasadili kukuřici. Bylo po dešti - víte jak krásně jsme se vyváleli v blátě? Opravdu je to někdy dobrodružství na těch našich cyklotrasách. Na druhé straně je třeba říci, že za Napajedly směrem na Uherské Hradiště, má tato trasa 2 varianty a na té jedné je již předem upozornění, že je za deštivého počasí nesjízdná.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Láďa N)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moravska stezka

           

      tož s tím značením máš pravdu od Napajedel smerem po proudu Moravy je lépe spoléhat se na značení KCT pro peší je to fuj fuj jak může dopadnou cykloznačení na páteřní trase pro cyklisty na Morave.Zářný příklad,jak by to nemelo vypadat.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.12.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (libor ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moravska stezka

           

      My jsme to jeli z Napajedel do Otrokovic.Naštěsti nam o tom řekli na infu v Napajedlich.Tak jsme tovzali po břehu.Akorat jsme trochu zakufrovali v Otrokovicich.Ale dojeli jsme vpohodě domu až do Olomoca.Petr

      [ Zpět ]
      Datum: 19.12.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

381 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024