reklama
Země: Dánsko Dánsko, Německo Německo

Zkusenosti s vlakem do Danska

Ahoj, nemate nekdo zkusenosti z cestovanim s kolem do Danska? Nasel jsem si na strankach CD, ze jezdi EC179 Praha-Westerland na nemecko-danskou hranici, ale kdyz jsem zjistoval cenu, tak to vychazelo snad na 3100/os. Docela drahe.. Nemeli by jste nejaky tip k preprave nebo oblasti? Pripadne ceny trajektu na sever...
Dik. M.

[ Zpět ]
Datum: 13.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal (di.mi@tiscali.xx))
  • Re: Zkusenosti s vlakem do Danska

taky se tam příští prázdniny chystáme, tak jsem zjišťovala, jak se tam nejlépe dostat. A vypadá to, že cenově i časově nejvýhodněji vychází autobusem se Student Agency. Jen je potřeba mít na kolo transportní vak. Stojí okolo 1300,- a dá se dobře složit.
    Já takhle letos projela celou Anglii a Skotstko a v pohodě. Ta 2kila navíc, to už člověka nezabije:-)
    www.studentagency.cz
    www.pigeon.cz, (doplňky na kolo, ostatní, transportní vak)

[ Zpět ]
    Datum: 22.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkusenosti s vlakem do Danska

Loni jsem jel ze Student Agency a v pohodě kolo jsem omotal smrštovací folií a jelo se.

[ Zpět ]
      Datum: 22.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jack)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Regensburg – Stezka tří řek

(CK Rubikon)
26.05.2017, 3 dny
4 900 Kč
cyklistický Autobusem

Altmühltal na kole

(CK Rubikon)
01.06.2017, 4 dny
6 000 Kč
cyklistický Autobusem

Cyklostezka Altmühl

(CK Hoška Tour)
08.06.2017, 4 dny
5 950 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: kámoše na kolo

včera
Cyklistka hledá zábavného kámoše na kolo z východních čech.

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu
24.05.2017
Cyklo-sezóna vypukla, aktivní čtyřicátník hledá parťačku pro radost ze společných vyjížděk v okolí Prahy i dál. E…

Hledám: Cyklokamarády :)))

23.05.2017
Ahoj:) jsme pár z Prahy (28 a 30 let ) a hledáme další pár a nebo klidně i nepár na společné vyjížďky. Jezdíme…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

115 cyklistů (7 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017