reklama
Země: Lichtenštejnsko Lichtenštejnsko

hladanie mapy

mohol by mi niekto povedat ako najdem mapu Europskskych dialkovych cyklotras.hladal som to na www.ecf.com ,ale nejak mi to nejde.dakujem.Robert

[ Zpět ]
Datum: 10.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Robert (caracass@pobox.xx))
  • Re: hladanie mapy

Skus sa pozriet na www.eurovelo.org

[ Zpět ]
    Datum: 12.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: hladanie mapy

Ahoj Robert,
    nerikej ze jedez pres Polsko? ja jedu taky. Odjíždím za dva týdny s kámošem. Jsme z Ostravy. pokud máš zájem tak napiš na muj mail a pojed s náma.

[ Zpět ]
    Datum: 15.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin (martin.hiltavsky@seznam.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou
Seznamka

Hledám: Na spolecne vyjizdky

dnes
Ahoj, timto zdravim vsechny kdo bude tento text cist Hledam cyklistku, cyklistu, ktery(a) nema s kym jezdit jako…

Hledám: Bulharsko na kole

19.06.2017
Někdo s CK Alpina Bulharské hory na kole? Červenec nebo srpen. 48+, je jedno odkud jsi Míša

Hledám: Vídeň

18.06.2017
Zdar sportovci/kyně, v týdnu 10.-14.7. plánuju cyklo výlet z FM do Vídně a zpět na silničce, nejlépe za příznivého…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

277 cyklistů (20 přihlášených)

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017

Jak jsem nedokončil Půlželezňák

Jelikož moje videa zatím úspěchy neslaví, zkusím opět napsat nějakou pohádku a uvidím, zda to dopadne lépe...…
Jrr | 29.05.2017

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017