Země: Itálie Itálie

Lago di Garda

Chtěli bychom vyrazit 26.8.05 na Gardu (po prvé tam), jsme chlapi 40-50 let a něco už jsme na MTB sjeli a přejeli, hledáme rozumné tipy na camp na severním konci a trasy tamtéž (abychom to poznali), budeme tam asi týden v kombinacei s lezením po feratách, pošlete nám někdo nějaké tipy, odkazy, doporučení či zdroje map apod.? Díky moc.

[ Zpět ]
Datum: 03.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (zdenek kytka)
  • Re: Lago di Garda

zdravim vas, do gardy by som sa aj ja rad dostal tento rok...uz dolho sa na to chystam
    kazdopadne odporucam:
    www.ckpeklisko.sk
    je to taktiez particka bikerov medzi 40-50, boli tam uz trikrat, na webe maju urcite par tipov..par z nich poznam, snad by slo zabezpecit nejake blizsie info.
    Peter z Prahy

[ Zpět ]
    Datum: 04.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pierko)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Jižní Tyrolsko na kole

(CK Mamut tour)
01.06.2017, 6 dní
6 990 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole

(CK Mamut tour)
07.06.2017, 6 dní
7 900 Kč
cyklistický Autobusem

Jižní Tyrolsko na kole

(CK Mamut tour)
12.07.2017, 6 dní
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?

Hledám: Parťáka nebo parťačku

28.11.2016
Hledám parťáka nebo parťačku na silniční kolo Teplice a okolí. Už mě nebaví jezdit pořád sám. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

71 cyklistů (2 přihlášení)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016