reklama
Země: Rakousko Rakousko, Itálie Itálie, Švýcarsko Švýcarsko

Ze Sv.Mořice do Merana

Pokud někdo váhá kam se vydat a hlavně s kým resp. s kterou cestovkou tak mohu vřele doporučit zájezd s názvem, který jsem uvedl organizovaný CK SPORT-S opravdu spolehlivá a organizace funguje také skvěle. O servis svého kola se nemusíte po celé době obávat (běžné opravy). Co se týče tras tak jsou jak pro trek tak i pro horala. Mírné kopečky sem tam i trošku náročnější a trasy jsou vyváženy od střední po vyšší kondičku a pro náročné možnost si vyšlápnout nejvyšší horské sedlo v Itálii Passo dello Stelvio 2758 m. Pro vyznavače přírody je tu opravdu co vidět jak v čokoládové zemi Švýcarsko tak i v Rakousku a Itálii. Jinak hodně kilometrů v sedle a ať vám to šlape.

[ Zpět ]
Datum: 29.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdeněk)
  • Re: Ze Sv.Mořice do Merana

Zajásala jsem nad Vaší zprávou. Poprvé jedu na kole s cestovkou a zrovna na tento zájezd (20.08.05) a měla jsem jisté obavy jak to bude vypadat, moc jste pomohl, díky. Lída

[ Zpět ]
    Datum: 19.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lída (info@ksi.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hezky si ho užijte a pokud máte foťák tak ho nešetřete hlavně jezera ve Švýcarsku a dále řeka Inn. Na mne to udělalo takový dojen, že se tam příští rok vydám opět tentokrát k ženevským jezerům. Občas se vyplatí i zabloudit nám se to dařilo celkem často, ale to k tomu patří.

[ Zpět ]
      Datum: 20.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdeněk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jak jsi byla Lído spokojená? Kolik jste najezdili a v jak náročných terénech? Co cestovka, Byla O.K. ? A co lidi v zájezdu? Nebyli to fouňové? Byla dobrá parta? Helča

[ Zpět ]
      Datum: 13.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Helča)

Zájezd byl velmi povedený, i když 2 první dny počasí nic moc, ale dalo se. Příroda nádherná, organizace také, ubytování v penzionech super, krásné sjezdy i "kopečky", parta bezva. Opravdu jsem nadšená ještě teď a jela bych znovu.

[ Zpět ]
        Datum: 27.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Lída)

Zdenku, Sport S se vloni rozdělil na S SPORT a S SMART - obe cestovky dělají kola a obě sídlí na stejné ulici v Chomutově. S Smart je dělá dobře. Nejlepší se mi ale jeví CK Trip Jablonec nad Nisou, kola dělají stejně dobře jako dvě CK uvedené, ale navíc s nimi jezdí príma parta lidiček, se kterýma je legrace a nikdo se neofrňuje.

[ Zpět ]
    Datum: 13.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Helča)

Ahoj.Chystáme se jet v červenci s CK Smart na zájezd Ze Sv.Mořice do M erana.Můžete mi někdo napsat kdo to zná podrobnosti trasy.Jestli tam nejsou nějaké moc prudké sjezdy.A jaké je třeba i ubytování.Ještě jsem nikdy nebyla s cestovkou na kolech,tak,aby to byl dobře vybraný zájezd.Budeme rodina s 12letým synem.Dík

[ Zpět ]
    Datum: 08.02.2006
    Autor: kiki

Podrobný rozpis trasy dostanete každý den ráno od vedoucího zájezdu i s komentářem. Jinak jsou tam pěkné kopečky nahoru i dolů, ale také rovinky. Když se vydaří počasí je to nádherná cesta. I pro syna. Někdy jsme najeli i 70 km, ale celý den. Ubytování v penzionech je perfektní, čisťounké, nemusíte mít obavy. Ti, co byli ve stanech si také nestěžovali, jen je problém, když celý den prší, kde se usušit. Nám vyhovovalo ubytování v penzionu, i když je trošku draží, ale vyplatí se. Přeji pěkné zážitky, foťák sebou. Lída

[ Zpět ]
      Datum: 10.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lída (info@ksi.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Afrikou domů na kole

Jan Tomšíček
Z Kapského Města do Chocně na favoritu – 3. doplněné vydání
Jan Tomšíček od mládí rád cestoval na kole a projel na něm hodně zemí Evropy. S kamarády společně postavili plachetnici Polárka, s níž se…
299 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Vodácký kurz na Salze

(CK Kudrna)
24.06.2017, 4 dny
6 700 Kč
vodácké Autobusem

Trentino pro bikery i pohodáře

(CK Victoria)
26.06.2017, 7 dní
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Od Julských Alp k Jaderskému moři na kole

(CK Cyklotur)
27.06.2017, 6 dní
6 560 Kč 5 860 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: spolu - zájezdy, výlety

včera
Ahoj, hledám cyklistu, cyklistku pro společnou účast na zájezdech, pro společné výlety. Pohodová jízda, žádné…

Hledám: Na spolecne vyjizdky

22.06.2017
Ahoj, timto zdravim vsechny kdo bude tento text cist Hledam cyklistku, cyklistu, ktery(a) nema s kym jezdit jako…

Hledám: Bulharsko na kole

19.06.2017
Někdo s CK Alpina Bulharské hory na kole? Červenec nebo srpen. 48+, je jedno odkud jsi Míša
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

272 cyklistů (17 přihlášených)

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | včera

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017

Jak jsem nedokončil Půlželezňák

Jelikož moje videa zatím úspěchy neslaví, zkusím opět napsat nějakou pohádku a uvidím, zda to dopadne lépe...…
Jrr | 29.05.2017