reklama
Země: Česko Česko

Praded

Ahoj,mohli by jste dat par rad,v jakem je stavu cesta,ktera vede na Praded? Jestli se tam da se silnickou vubec dojet? A co je v okoli 50km co by stalo za podivani a kam se silnickou dostanu(treba i v Polsku).....dik a cus a kdyby chtel jet nekdo se mnou,tak samozrejme muze-jsem z okresu Chrudim:-)

[ Zpět ]
Datum: 26.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin (vachamar@seznam.xx))
  • Re: Praded

Na Praděd je od motorestu Hvězda prakticky az nahoru novy asfalt, takže je to velice komfortní i při jízdě dolů. 9 km, 620 m. převýšení. Dále lze navštívit Karlovu Studánku, Rejvíz, Videlské sedlo, sedlo Lyra nebo vyjet k nádrži Dlouhé Stráně (1300 m) ležící na druhé straně Jeseníků (Kouty n. Desnou). Ahoj Zbyněk

[ Zpět ]
    Datum: 27.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Zbynek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praded

Jsem z regionu. Nahoru se dostanes v poho, cestou od Bruntálu, Rýmařova. Je to po normální silnici,ale dál jen na treku ( koreny, kameny ). Pak zpátky do K. Studánky a přes Videlské sedlo do Jeseníku. Popř v Bělé P.Pr. Odbočit na Červenohorské sedlo. Ale je to tak na vrchařské prémie. Holt- jsou to Jeseníky.

[ Zpět ]
    Datum: 27.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Roman)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Rájem rozhlednovým – 77 nejnovějších rozhleden ČR

Nejnovější rozhledny České republiky, dotisk obohacený o 12 nových rozhleden
Rozhledny stále přibývají. Od minulého vydání této knihy jich bylo postaveno dalších 12. Celkem tedy za tři a půl roku přibylo 77 …
249 Kč

Cyklistické maso v české kotlině

Milan Silný
Čtvrtá kniha Milana Silného pojednává o nejdelších, nejdobrodružnějších a možná i nejúchylnějších cyklistických akcích v ČR
Ve světě se jezdí spousta extrémních cyklistických akcí. I u nás se jezdí závody, které dávají lidskému životu jiný rozměr, závody, při …
389 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

dnes
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.

Hledám: Ahoj chlape,cyklisto,turisto

dnes
Ahoooj všíchni pohodoví cyklisti a i turusti.Jsem přímo z Prahy a na kole jezdím vetšinou buď jednodenní výlet…

Hledám: Partner nejen na kolo

včera
Ahoj, hledám partnera, který jezdí v okolí Prahy nebo kdekoliv jinde na kole (třeba Šumava). Mimo to rád chodí po…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

302 cyklistů (21 přihlášených)

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | včera

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017