reklama
Země: Rakousko Rakousko

Rakousko na kole

Ahoj, vyjíždíme po Rakousku na kole, ale nalehko, takže se budemem vždy vracet do kempu nebo penzionu. Poradí někdo tipy pro tento "hvězdicovitý" způsob cestování? Chceme jezdit jak po rovince, tak kopcema, nejlépe nějaké jednodenní okruhy. Díky

[ Zpět ]
Datum: 22.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (PetrŠ (mailbox.petr@seznam.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Na kole po stopách Mozarta

(CK Cyklotur)
27.07.2017, 4 dny
6 380 Kč
cyklistický Autobusem

Best of Alpes - Lech am Arlberg

(CK Toufar.cz)
28.07.2017, 8 dní
12 200 Kč
pěší turistika Autobusem

Ferratový kurz – Raxalpe

(CK Kudrna)
28.07.2017, 3 dny
3 300 Kč
pěší turistika Vlastní doprava
Seznamka

Hledám: Prima sportovního muže

Hledám: Prima sportovního muže
včera
Ahoj kolo mám ráda-ráda poznávám nejen krásny ČR ale i jiných zemí nejen ze sedla ale i třeba i pěšky a prima…

Hledám: najde se

včera
cyklistka nebo cyklista v Děčíně na jízdy po cyklostezce - nenáročné pohodové vyjížďky pro lidi nad 65 let?Anička

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

25.07.2017
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

130 cyklistů (3 přihlášení)

Díky za kdyňský MTB nářez

Jabkoty's mile international – další parádní bajková akce ze západního koutu Čech, která stojí za zmínku a…
JohnyB | včera

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017