reklama
Země: Černá Hora Černá Hora

Mapa Černé Hory

Zdravím přítomné. Potřeboval bych radu, kde získat nebo stáhnout mapu centrální části Černé Hory. (Durmitor, Tara, Morača, NP Biagradska gora, Sunjajevina. Dík za reakce.

[ Zpět ]
Datum: 09.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Peldy)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Cyklotoulky III. s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
7 000 kilometrů po Albánii, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Černé Hoře, Chorvatsku, Kosovu, Maďarsku, Makedonii, Slovinsku a Srbsku
Třetí kniha autorů obsahuje dvě cesty: S dřívkáčem po Balkáně Na kole všemi státy bývalé Jugoslávie Děti Víťa a Šárka od minulé cesty…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Černá Hora na kole

(CK Extrem Tour)
28.07.2017, 10 dní
12 990 Kč
cyklistický Autobusem

Černá Hora na kole

(CK Kudrna)
09.08.2017, 12 dní
10 900 Kč
cyklistický Autobusem

Krásy Černé Hory na kole

(CK Nomád)
12.08.2017, 8 dní
7 690 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

včera
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.

Hledám: Ahoj chlape,cyklisto,turisto

včera
Ahoooj všíchni pohodoví cyklisti a i turusti.Jsem přímo z Prahy a na kole jezdím vetšinou buď jednodenní výlet…

Hledám: Partner nejen na kolo

24.07.2017
Ahoj, hledám partnera, který jezdí v okolí Prahy nebo kdekoliv jinde na kole (třeba Šumava). Mimo to rád chodí po…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

271 cyklistů (17 přihlášených)

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017