reklama
Země: Francie Francie

Tour de France 2005

Zdarec, nejede nekdo na Tour de France 2005? Nebo ma nekdo s cestou a pobytem na Tour zkusenosti. Daji se jet v prubehu zavodu nektere etapy? Diky za info

[ Zpět ]
Datum: 23.02.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Paya (krejciri@seznam.xx))
  • Re: Tour de France 2005

Na Tour jsem chtěl letos jet, bohužel nesehnal jsem lidi. Chtěl jsem se speciálně podívat na etapu do Courchevel. Jinak 10 etap přes nejkrásnější sedla, noc ve stanu, doprovod. auto, jídlo vlastní. Šternberk u Olomouce

[ Zpět ]
    Datum: 05.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Zbyněk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj Zbynku, nevim jestli Ti nakonec vloni vyslo vyrazit na Tour, ale pokud ne a chtel bys jet letos, jsme 2, kdo by mel zajem. Vychazi to celkem dobre na cervencove svatky. Dystak dej vedet. Dik a mej se. Gabca

[ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Gabca (gabteam@seznam.xx))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj, v tomto termínu už mám Šumavu, ale chtěl bych ještě udělat akci KAŇONY JIŽNÍ FRANCIE - Provence+Přímořské Alpy. Původně jsem to měl nachystáno pro CK Alpina, ale pro malý počet lidí se to neuskuteční, tak to zkouším ještě soukromě. Termín původního zájezdu je 8. -19.6.(měly by zrovna kvést levandule), lze to ale mírně posunout. Mám připravený podrobný popis tras a odpovídající naskenované mapy.
        Zbyněk

[ Zpět ]
        Datum: 26.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Zbyněk)

.

[ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (asi rok prospal jak šípková růže)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři cesty: do Santiaga de Compostela, odtamtud zpět a ještě do Paříže
Kniha akademického malíře Jiřího Boudy (syn Cyrila Boudy) shrnuje zážitky z jeho velkých cest na kole po Evropě, které absolvoval v…
499 Kč

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Korsika na kole: Nejkrásnější ostrov

(CK Bondo)
25.05.2018, 10 dní
16 900 Kč
cyklistický Autobusem

Provence na kole: Od Verdonu až po Camargue

(CK Bondo)
08.06.2018, 10 dní
14 840 Kč
cyklistický Autobusem

Provence na kole: Od Verdonu až po Camargue

(CK Bondo)
15.06.2018, 10 dní
14 840 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: jízda do Hamburku

Hledám: jízda do Hamburku
16.12.2017
Ahoj, hledám na červen 2018 pozitivního človíčka co by se mnou jel na kole do Hamburku, budu si brát 14 dní dovču…

Hledám: Kamarádku

15.12.2017
Máš ráda kolo,přírodu třeba i v drsnějších podmínkách severu? Pak Tě zvu..

Hledám: Parťačku na kolo 60+ z Prahy

10.12.2017
Nerada jezdím sama, zato jezdím ráda jak na kole tak i na sjezdových lyžích, ev. i za turistikou. Hledám sportovní…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

142 cyklistů (11 přihlášených)

Polsko 2014 - 1.část

Nějak to přepisování zážitků z cest nestíhám. No, aspoň že stíháme ty cesty...Když jsme se v roce 2013…
Santi | 16.12.2017

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017