reklama
Země: Francie Francie

Tour de France 2005

Zdarec, nejede nekdo na Tour de France 2005? Nebo ma nekdo s cestou a pobytem na Tour zkusenosti. Daji se jet v prubehu zavodu nektere etapy? Diky za info

[ Zpět ]
Datum: 23.02.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Paya ([email protected]))
  • Re: Tour de France 2005

         

    Na Tour jsem chtěl letos jet, bohužel nesehnal jsem lidi. Chtěl jsem se speciálně podívat na etapu do Courchevel. Jinak 10 etap přes nejkrásnější sedla, noc ve stanu, doprovod. auto, jídlo vlastní. Šternberk u Olomouce

    [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Zbyněk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tour de France 2005

           

      Ahoj Zbynku, nevim jestli Ti nakonec vloni vyslo vyrazit na Tour, ale pokud ne a chtel bys jet letos, jsme 2, kdo by mel zajem. Vychazi to celkem dobre na cervencove svatky. Dystak dej vedet. Dik a mej se. Gabca

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Gabca ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tour de France 2005

             

        Ahoj, v tomto termínu už mám Šumavu, ale chtěl bych ještě udělat akci KAŇONY JIŽNÍ FRANCIE - Provence+Přímořské Alpy. Původně jsem to měl nachystáno pro CK Alpina, ale pro malý počet lidí se to neuskuteční, tak to zkouším ještě soukromě. Termín původního zájezdu je 8. -19.6.(měly by zrovna kvést levandule), lze to ale mírně posunout. Mám připravený podrobný popis tras a odpovídající naskenované mapy.
        Zbyněk

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Zbyněk)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tour de France 2005

         

    .

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (asi rok prospal jak šípková růže)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Francouzská riviéra na kole

 (CK Mamut tour)
27.04.2024, 10 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem

Provence na kole

 (CK Mamut tour)
18.05.2024, 8 dní
15 250 Kč
cyklistický Autobusem

Provence a Azurové pobřeží

 (CK Frčíme)
07.06.2024, 10 dní
18 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

376 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024