reklama
Země: Francie Francie

korsika

Ahojky všichni. v létě bych chtěla jet na KOrsiku. Nebyl tam někdo s Kudrnou?? Uvítám jakekoliv informace. díky. Hanka

[ Zpět ]
Datum: 27.01.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel ( Hanka)
  • Re: korsika

         

    Já jsem s Kudrnou sice nikdy nejel ( jezdím zásadně bez služeb CK ) ale tahle cestovka je prý z těch lepších. A kamarád Korsiku na kole projížděl a byl nadšený.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.01.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Miki ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: korsika

         

    na Korzice jsem byl v roce 98. tenkrát s cestovkou, protože to byl takovej tejdenní odskok při přípravě větší akce na léto. Korsika je super a stojí za to.
    Nechci jmenovat (protože už si to taky nepamatuju přesně, po těch letech), ale potkali jsme autobus v sedle Bavela kam autobusy nesmějí (zákaz vjezdu - malá silnička, hodně serpentin...). Byl od český cestovky a měl něco s motorem. O té samé cestovce jsme se večer dozvěděli v kempu u moře, že praktikuje vyložení lidí do kempu, osprchování a pak vzhůru na bivak do hor... super, klient ušetří - drahou sladkou vodu na sprchu zaplatí majitel kempu... jaká je pak česká pověst u těchto sponzorů?
    Doufám, že se od 98 hodně změnilo...

    [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mrož)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: korsika

         

    Korzika je skvělá, ale bacha na letní termín. Byl jsem tam 2x, vždy v polovině května a už byly docela pařáky. Touto dobou tam je ale poměrně turistické klidno. Přes prázdniny to je prý ale teplem i lidmi docela hustý.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.02.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (gibo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: korsika

         

    Ahoj,b yla jsem s CK kudrnou několikrát na zájezdě-Holandsko, Francie, Rakousko,Istrie,Dalmácie,Rumunsko a spokojenost až na nějaké menší mouchy, ale ty jsou asi všude. Na Korsice jsem byla, ale soukromě,(na těžko) nicméně trasu jsme měli hodně podobnou s CK Kudrna. Každopádně připrav se na pořádný kopce a defakto žádné rovinky. Ale je tam nádherná příroda, prostě super. Doporučuji. Když budeš chtít nějaký podrobnosti tak klidně napiš.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.02.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: korsika

         

    Korsika je skvělá, úplně nejlepší je na jaře ... ale to všechno jsem už napsal na http://www.cyklostranky.cz/zajezdy/korsika... S cestovkou moc nejezdíme, ale Kudrna byla fakt dobrá volba, špičkový průvodce, perfektní zázemí. DOPORUČUJI. Určitě se tam vydejte. Ještě jsem neslyšel, že by mi někdo řekl, že to nestálo za to!

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jaromír Krejčí)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: korsika

         

    Ahoj, bol som zo slovens. cestovkou. Popisovat aka je Korzika nema vyznam. nadhera. Dolezite je aby zabezpecili kempy. Na korzike nie je oficialne dovolene stanovat-kempovat vo volnej prirode. Nikto to nekontroluje ale ...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mindo ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: korsika

         

    Reklamní text byl odstraněn.
    redakce NaKole.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 23.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jirina.biker)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: korsika

           

      ja som tam bol tiez zo slovenskou cestovkou a bolo to absolutne v pohode co sa tzka tyloveho zabezpecenia. inak ja zase velmi nemam rad ak mna niekto az prehnane obskakuje. takze je to vlastne kompliment.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: korsika

         

    Korsiku jsem projel natěžko v roce 2001. Celá akce (i s dopravou) mě přišla asi na 14 tisíc sevšímvšudy. Jel jsem na vlastní pěst bez cestovky. Korsika je super, ale ne v létě, protože tam jsou i čtyřicítky. Více na http://home.tiscali.cz/~cz111955

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Radek ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: korsika

           

      ...jo to si ty, četl jsem ten tvuj cestopis z Korsiky 2001 a musim říct, že mě tak trochu navnadil, já plánuju na rok 2006 Francii+Korsiku, už jsem tu o tom psal, těch 14 tisíc je ale nějak moc, co do toho všechno spadá a co tě stál trajekt na osobu a kolo tam a zpátky?

      [ Zpět ]
      Datum: 11.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (RadekII)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: korsika

         

    Na Korsice jsem byl loni s CK Alpina z Brna a bylo to hodně pohodový. Ani jsem si neuvědomoval že jsme byli s cestovkou. Jednou jsem byl s Kudrnou v Irsku a to taky ušlo.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Francouzská riviéra na kole

 (CK Mamut tour)
27.04.2024, 10 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem

Provence na kole

 (CK Mamut tour)
18.05.2024, 8 dní
15 250 Kč
cyklistický Autobusem

Provence a Azurové pobřeží

 (CK Frčíme)
07.06.2024, 10 dní
18 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

291 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024