Země: Rumunsko Rumunsko

Rumunsko

Najde se nekdo, kdo by mohl dat navrh bajkove trasy v Rumunskych horach?
Vloni jsme jeli Surean, Paring, Lotru, Fagaras. Tezky, s baglama v terenu. Letos bych chtel Maramures, Rodnu, Kaliman. Hodily by se mapy s popisem cest, ktere jdou projet-žadne fregventovane silnice. Pripadne muzu popsat lonskou trasu.

[ Zpět ]
Datum: 08.02.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Mira ([email protected]))
  • Re: Rumunsko

Ahoj Miro,
    chystam se s rodinkou taktez do Rumunska, takze shanim informace, tak jako ty, moc Ti proto neporadim, ale spis bych stal o nejake informace z Tve lonske jizdy. Pojedeme s trema detma a detskym vozikem, takze potrebujeme nejit trasu mimo hlavni silnice, ale zase zadny brutalek, abychom to projeli. Kdybys mohl poradit napis mi, prosim na mail.
    Dik.

[ Zpět ]
    Datum: 22.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ali)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Seznamka

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?

Hledám: Parťáka nebo parťačku

28.11.2016
Hledám parťáka nebo parťačku na silniční kolo Teplice a okolí. Už mě nebaví jezdit pořád sám. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

155 cyklistů (17 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016