reklama
Země: Slovinsko Slovinsko

Slovinsko

Vážení! Při virtuální přípravě na cyklotoulání po Slovinsku jsem narazil na interaktivní mapu Slovinska vyvedenou nevídaným způsobem. Používá se zde ve velkém rozsahu QTVR (stovky fotek) virtuální prohlídky jeskyní, hradů muzejí, vodopádů atd vřele doporučuji návštěvu na těchto stránkách.
<a href="http://www.burger.si/SLOIndex.htm" target=_blank>www.burger.si/SLOIndex.htm</a>

[ Zpět ]
Datum: 13.01.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdeněk)
  • Re: Slovinsko

         

    Také připravuji pro naší větší partu cyklozájezd po Slovinsku a byl bych vděčný za jakýkoliv typ, odkaz, radu, adresu, mapy, spojení apod. Zajímá mě hlavně severní část Slovinska od Julek přez Kamnické a Savinské Alpy, Pohorje po Maribor

    [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Slovinsko

         

    Ta mapa je vážně pěkná, Slovinsko resp. jeho západní část (od moře k horám) jsem si dal loni a do hor se letos chystám vrátit...pokud můžu něco při návštěvě doporučit, tak krom hor určitě jeskyni ve Škocjan, není tak turisticky "profláklá" jako Postojna, přestože jako jediná slovinská památka je zapsaná pod Unesco a krom jeskynních krás skrývá fantastický podzemní kaňon řeky Reka...Nádherné je přímořské městečko Piran, ale těžko říct jak se tam dá dýchat v sezóně (byl jsem tam na konci září), ale hlavně podle nedávných zpráv má celé slovinské pobřeží vážný problém s přemnožením medúz, které krom rybářství velmi negativně ovlivní i turistickou sezónu 2004, ale i bez koupání super!

    [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (vlasta.r.k ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Slovinsko

           

      Škocjanskou jeskyni jsem navštívil. Fakt špica. Tak obrovské podzemní prostory se nedají ani popsat, ani vyfotit. To je prostě nutné vidět. Chtěl bych se tam někdy podívat ještě jednou.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.08.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdeněk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Slovinsko

         

    Chystám se do Slovinska s kolama, potřeboval bych nějaké místní cyklomapy, tady nic není. Nevíte jaká je nabídka ve Slovnisku, co doporučit, za kolik a kde koupit?

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Johny ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Slovinsko

           

      Ahoj,taky se chystám v létě kolmo do Slovinska s Kudrnou a nikde nemají kloudnou mapu.Kdyby Ti někdo dal nějaký tip,mohl bys mě upozornit?Díky.Ahoj Honza

      [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Slovinsko

           

      Interaktivní mapa cyklostezek slovinského ministerstva dopravy je zde: http://www.drsc.si/default1.asp?l=2&n=34...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.08.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdenek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Slovinsko

           

      Zkus se podívat na www.kiwi.cz
      pOKUD JI NEBUDOU MÍT SKLADEM, TAK TI URČITĚ PORADÍ .

      [ Zpět ]
      Datum: 07.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomáš)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Slovinsko

             

        Měl jsi na mysli spíš : http://www.kiwick.cz/
        ne?

        [ Zpět ]
        Datum: 08.03.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jouda ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Slovinsko

               

          Jo přesně tu , asi jesem ji celou nedopsal ,ale všichni asi víme o jakou šlo ... nebo ne ?

          [ Zpět ]
          Datum: 29.03.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomáš)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Slovinsko

         

    díky za tu adresu - úúúžasný!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 03.07.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (markéta)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Slovinsko

         

    V červenci jsem trávila v Julských Alpách týden, střídal jsem cyklistiku s pěší turistikou. Nádherná zem, nesetkala jsem se s tak zoufalým nepořádkem jako téměř všude v ČR, nebyl problém nechat dvě kola na nosiči na střeše auta a na celý den odejít na pěší tůru .... poslední den na cestě k moři jsem navštívila Škocjan - fakt něco úžasného! A po týdnu cachtání v moři jsme ještě navštívili Logarskou dolinu - také krásný kout Slovinska. Mnoho tipů jsem i já našla na web stánkách výše uvedených, perfektně zpracovaných. Škoda, že tak bezva není zpracováno víc zemí.
    CYklistům a turistům krásné zážitky!

    [ Zpět ]
    Datum: 03.09.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Iva ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Slovinsko a Chorvatsko na kole

 (CK Mamut tour)
01.06.2024, 7 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Rakousko-slovinské pomezí na kole

 (CK Cyklotur)
05.06.2024, 5 dní
10 660 Kč
cyklistický Autobusem

Slovinsko a Rakousko na kole

 (CK Mamut tour)
13.06.2024, 6 dní
13 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

273 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024