reklama
Země: Slovensko Slovensko

Dunaj - slovenská část

Z Bratislavy vede asfaltová cyklostezka k vesnici Kyselica, kde se dá buď pokračovat dále podél břehu nebo přívozem na Ostrov morských orlov a po něm až do Gabčíkova. Další pěkný asfaltovaný úsek pro cyklisty je Medveďov – Kližská Nemá. Tady cyklostezka končí – alespoň v době, kdy jsme tudy projížděli (léto 2002). Do Komárna a Štúrova už jsme museli po silnici spolu s auty.

[ Zpět ]
Datum: 06.11.2003
Autor: Neregistrovaný uživatel (Václav)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolo sny a dobrodružství

Radim Jebavý a David Novotný
aneb Výzva i pro Dominátora
Věděli jste, že legendární hokejový brankář Dominik Hašek (Dominátor), nejúspěšnější gólman naší historie, olympijský vítěz z Nagana a…
349 Kč

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Velká Fatra na sněžnicích

(Míša Poborská, CK Kudrna)
15.02.2018, 4 dny
3 400 Kč
pěší turistika Autobusem

Velká Fatra na sněžnicích

(Míša Poborská, CK Kudrna)
08.03.2018, 4 dny
3 400 Kč
pěší turistika Autobusem

Jarní voda na Slovensku

(CK Kudrna)
04.05.2018, 5 dní
4 400 Kč
vodácké Autobusem
Seznamka

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

136 cyklistů (4 přihlášení)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017