reklama
Země: Itálie Itálie, Slovinsko Slovinsko

Dolomiti

Máte někdo nějakou zkušenost z Dolomitů? Trasy, spaní apod.? Chtěli bychom individuálně, bez cestovek...
Díky Pete

[ Zpět ]
Datum: 01.10.2003
Autor: Neregistrovaný uživatel (Pete)
  • Re: Dolomiti

         

    V auguste som bol tri dni s bikom v Cortine. Trasy si treba vopred pripravit - casto su neprejazdne. My sme jazdili podla tras zo specialneho vydania casopisu Mountain Bike o trasach v Alpach - niektore boli technicky dost narocne. Treba ratat s usekmi zakazanymi pre cyklistov - nie je problem stretnut tam policajnu hliadku (na konoch). Na cyklotury je lepsie chodit skoro rano - cez den bolo v niektorych miestach vela turistov. Ubytovanie v kempe stalo denne okolo 10 EURO na osobu a v noci bolo dost chladno. Ale stoji to za to...

    [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dolomiti

         

    Já jsem v Dolomitech byl dvakrát, vesměs při dálkových jízdách. Poprvé jsme jeli do Cortiny a odtud přes Passo Falzarego a dál na Bruneck. A teď jsem jel sám z Terstu přes Dolomity, Passo Rollo a Passo Pordoi. Celkem super. Spát se nechá i v nižších polohách v lese nebo za salašema, ale v tom případě je lepší vyjet tam už v červnu nebo až v září. V létě tam je spousta lidí. Pension se snídaní vyjde kolem 20euro, pokud bys chtěl jet opravdu nalehko. Něco mám sepsaný na http://horal-fanda.com Jinak Alpy doporučuju a ne jen Dolomity.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.10.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Fanda ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dolomiti

           

      ...skoda, ze jsi neavizoval solojizdu...

      [ Zpět ]
      Datum: 09.10.2003
      Autor: Neregistrovaný uživatel (embi)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dolomiti

         

    Ještě jsem zapoměl, že v časopise Cykloturistika vycházel seriál o Alpských průsmycích. Tuším, že v r. 2002 bylo spousta průsmyků v Dolomitech.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.10.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Fanda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dolomiti

           

      Jen připomínám, že do Alp a Dolomitů i jinam jezdí letní autobus s přepravou kol, info najdeš na www.cajenda.cz .

      [ Zpět ]
      Datum: 10.02.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiřina)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dolomiti

             

        Jířo, jsi hodná, ale ... Radit dva a půl roku po dotazu ...
        Je mi (nám všem) ovšem jasné, že tvoje rada je vlastně reklama zadarmo.
        Na druhou stranu : dobré zboží se chválí samo !

        [ Zpět ]
        Datum: 12.02.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (..)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dolomiti

               

          Ale zase to posluzi pro ctenare, ktery hledaji neco v archivech a narazi na to .... jako treba ja :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 18.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Pity)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
03.05.2024, 10 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Napoleonův ostrov Elba na kole

 (CK Victoria)
05.05.2024, 8 dní
9 990 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
17.05.2024, 10 dní
14 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

369 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024