Země: Itálie Itálie, Slovinsko Slovinsko

Dolomiti

Máte někdo nějakou zkušenost z Dolomitů? Trasy, spaní apod.? Chtěli bychom individuálně, bez cestovek...
Díky Pete

[ Zpět ]
Datum: 01.10.2003
Autor: Neregistrovaný uživatel (Pete)
  • Re: Dolomiti

V auguste som bol tri dni s bikom v Cortine. Trasy si treba vopred pripravit - casto su neprejazdne. My sme jazdili podla tras zo specialneho vydania casopisu Mountain Bike o trasach v Alpach - niektore boli technicky dost narocne. Treba ratat s usekmi zakazanymi pre cyklistov - nie je problem stretnut tam policajnu hliadku (na konoch). Na cyklotury je lepsie chodit skoro rano - cez den bolo v niektorych miestach vela turistov. Ubytovanie v kempe stalo denne okolo 10 EURO na osobu a v noci bolo dost chladno. Ale stoji to za to...

[ Zpět ]
    Datum: 01.10.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já jsem v Dolomitech byl dvakrát, vesměs při dálkových jízdách. Poprvé jsme jeli do Cortiny a odtud přes Passo Falzarego a dál na Bruneck. A teď jsem jel sám z Terstu přes Dolomity, Passo Rollo a Passo Pordoi. Celkem super. Spát se nechá i v nižších polohách v lese nebo za salašema, ale v tom případě je lepší vyjet tam už v červnu nebo až v září. V létě tam je spousta lidí. Pension se snídaní vyjde kolem 20euro, pokud bys chtěl jet opravdu nalehko. Něco mám sepsaný na http://horal-fanda.com Jinak Alpy doporučuju a ne jen Dolomity.

[ Zpět ]
    Datum: 03.10.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Fanda ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

...skoda, ze jsi neavizoval solojizdu...

[ Zpět ]
      Datum: 09.10.2003
      Autor: Neregistrovaný uživatel (embi)

Ještě jsem zapoměl, že v časopise Cykloturistika vycházel seriál o Alpských průsmycích. Tuším, že v r. 2002 bylo spousta průsmyků v Dolomitech.

[ Zpět ]
    Datum: 03.10.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Fanda)

Jen připomínám, že do Alp a Dolomitů i jinam jezdí letní autobus s přepravou kol, info najdeš na www.cajenda.cz .

[ Zpět ]
      Datum: 10.02.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiřina)

Jířo, jsi hodná, ale ... Radit dva a půl roku po dotazu ...
        Je mi (nám všem) ovšem jasné, že tvoje rada je vlastně reklama zadarmo.
        Na druhou stranu : dobré zboží se chválí samo !

[ Zpět ]
        Datum: 12.02.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (..)

Ale zase to posluzi pro ctenare, ktery hledaji neco v archivech a narazi na to .... jako treba ja :-)

[ Zpět ]
          Datum: 18.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Pity)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Jižní Tyrolsko na kole

(CK Mamut tour)
01.06.2017, 6 dní
6 990 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole

(CK Mamut tour)
07.06.2017, 6 dní
7 900 Kč
cyklistický Autobusem

Jižní Tyrolsko na kole

(CK Mamut tour)
12.07.2017, 6 dní
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?

Hledám: Parťáka nebo parťačku

28.11.2016
Hledám parťáka nebo parťačku na silniční kolo Teplice a okolí. Už mě nebaví jezdit pořád sám. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

99 cyklistů (5 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016