reklama

Cannondale F600 vs. ostatní

Ahoj,
chystám se koupit si po delší pauze kolo. Byl jsem se podívat v několika prodejnách a padlo mi do oka Cannondale F600. Ani nevím proč, ale má prostě moje osobní sympatie a nějak mi učarovalo - vždycky jsem přesně takové chtěl. Je to ale už opravdu hodně nad můj rozpočet, tak jsem se chtěl zeptat jestli by někdo nedokázal poradit obdobně stavěné kolo, ale cca s poloviční cenou :-) Tou stavbou myslím především co nejpodobnější rám + ta vidlice mě taky dost láká. Šel bych klidně i do staršího, ale nevím jaké záludnosti na mě při tom čekají. Našel jsem tu někde např. inzerát na zánovní F600 za cca 30kKč, tak si říkám jestli by někdo neprodal trochu víc jeté třeba za 20kKč...? Předem díky za rady a nápady.

[ Zpět ]
Datum: 14.03.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (KEN ([email protected]))
  • Re: Cannondale F600 vs. ostatní

         

    Prodávám Cannondale F700 CAD 2, Shimano Deore XT a LX, červená barva, cena 23000 Kč. Tel.: 604149754

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Aleš)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cannondale F600 vs. ostatní

         

    loni jem si F600 pořídil. na splátky ,ale vůbec nelituji Lízdní vlastnosti super Ze začátku se ydál delší posed ale zamikaní vidle super Jediná nevýhoda osazení ráfky MAVIC 117 - humus kvalita(zadní odešel poměrně brzo) vážím 95 kg ale to se dá napravit . stejně jsem si nechal spousta komponentů hned vyměnit dle mé představy ale jinak je to MILÁČEK doporučuji čau

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (petr ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cannondale F600 vs. ostatní

           

      V roce 2004 jsem měl pracovní úraz a po poeraci kolene jsem si za peníze z vyplacené pojistky zakoupil Cannondale F600. Po roce úžívání a nejetých 2000 km mohu říci, že to bylo to nejlepší, co jsem kdy udělal. Je to super kolo dle měl bez jakýchkoliv nedostatků. Vynikající vlastnosti na silnici i v terénu. Super vidlice i zamykání. Jedno otočení pákou a z pevného, super rychlého kola na silnici je rázem špičkový cros polykající kilometry v jakémkoliv terénu. Jedinou změnu jsem udělal tím, že jsem vyměnil pneumatiky Za rychlé Ritchey Speedmax 1,9. Mohu zodpovědně říci, že jsem měl již 4 kola různých značek, vyzkoušel jsem od kamarádů další drahá kola světových značek, ale Cannondale je prostě někde jinde. Jiné kolo už bych nechtěl. Jediná vada je holt ta jeho cena.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Dingus ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

335 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024