reklama

vidlice merida

Planuji koupi kola a setkal jsem se u znacky Merida se stejnojmennymi vidlicemi.Vedel by tady k nim nekdo neco blizsiho?Mne se o nich nikde nepodarilo najit zadne "povidani" (charakteristika,konstrukce,funkcnost,nebo neco podobneho).Konkretne mi jde o vidlice Merida M500.Bohuzel jsem ted 100%-ne zavisly na prostredcich pojistovny, protoze mi bylo moje puvodni koio ukradeno a pojistna nahrada dela 10tis.Kvuli tehle a jim podobnym kradezim bych nechal sekat ruce.Je desny kdyz si kolo sperkujete,cpete do nej prachy a pak si nejakej ..... zlepsi momentalni rozpocet,pricemz si ho nasledne kdosi koupi v bazaru za 2 litry!!!
Ale zpet k tem vidlicim.Vedel by o nich nekdo neco vic?

[ Zpět ]
Datum: 21.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (tm)
  • Re: vidlice merida

         

    Myslim ze to je Suntour C60 s jinejma nalepkama.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Santus)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vidlice merida

         

    Když ti ukradli MERIDU,tak ji zpět nekupuj.Vpoměru cena výbava jde o jedny znejhorších kol na českém trhu.
    Vždy ošidí vidlice,brzdy,osu šlap.středu...

    [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petere)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vidlice merida

           

      Ne-e.Mel jsem 3 roky stareho stribrneho Superior Blackbirda ,vidlice
      Suntour SR (tusim T970),stredy Deore,Remerx rafky,vyztuzeny plaste Schwallbe,...Jenze ted muzu jit nahradou pojistovny jen do kol za 10 tis.Ale zaplatpambu i za to,moh jsem dopadnout hur.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (tm)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vidlice merida

           

      Dovolím si nesouhlasit....Já sem si koupil Meridu cca za 17tis a výbava skvělá-Brzdy Magura, vybavení Shimano Deore/Deore XT....ráfky a ostatní drobnosti taky dobrý. Navíc má Merida skvělý rámy. Za tu cenu-špičkový kolo

      [ Zpět ]
      Datum: 05.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kelib)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vidlice merida

           

      Je to vidlice TopGun vedle Suntouru asi to nejhorši co múže na kole být. Jinak MERIDA má naopak nejlepší poměr cena/užitná hodnota. Za 20 tisích se u nich dá sehnat velmi slušný kolo a za 30 dobře vybavenej full.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kafac)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vidlice merida

             

        nemas nahodou Trans Missiona?
        Myslim ze ten Top Gun na tom bude daleko hur.

        [ Zpět ]
        Datum: 09.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Santus)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vidlice merida

         

    Tá vidlica ja TG alebo TopGun ale podľa recenzií je skôr na rekreačné jazdy. Ja by som ju nebral

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Donald)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vidlice merida

         

    Na spodní části je štítek s popisem TG...= což je skutečně Top Gun syst.Pružina/Pružina,nejen vidlice ale i kolo je pro rekreaci kdo chce závodit volí vyšší řady tedy i ceny.Tam Sr Suntour a dále Manitou

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bike)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

252 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024