reklama

Brašna na řidítka Arsenal

Chci si koupit brašnu na řidítka Arsenal,ale nevím jestli s drátovým držákem za 390, či držák Klick Fixza za 790 .Je tam rozdíl 400 Kč u stejné brašny.Stačí ten drátový držák,nebo mám radši připlatit na ten Klick Fix ???Jaké máte s tím zkušenosti .Díky

[ Zpět ]
Datum: 21.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (skricx ([email protected]))
  • Re: Brašna na řidítka Arsenal

         

    jj

    [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (van)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brašna na řidítka Arsenal

         

    Ahoj, mám jí s klick-fixem, rozhodně je lepší si připlatit, když vezu foťák, mobil atd., jen odepnu a můžu do hospůdky...
    Nevím, jak bys odendaval tu na drát...???

    [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Janinka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brašna na řidítka Arsenal

           

      představa odrátovaných řidítek mě děsí a snadná demontáž je super jednoznačně bych volil s klickfixem. Nebo podobnou od Authora, ajk mám já tuším AH721 či jak se to jmenuje. Jinak Arsenal je za velmi dorbou cenu na http://www.solidosport.cz/detail.asp?ID...

      [ Zpět ]
      Datum: 18.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mekac)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brašna na řidítka Arsenal

         

    ja mam z drátem hodně toho vydrži a nevadi mi.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (špiras)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brašna na řidítka Arsenal

         

    Domnívám se, že na běžnou cykloturistiku je vhodnější ta, co se dá rychle "odpojit" a vzít s sebou. Naopak na akce delší typu "Lucie + Michal" je zřejmě vhodnější ta, co měli oni - "bizon", tedy s tou kovovou vidlicí.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brašna na řidítka Arsenal

           

      For Airline , kde se necha koupit v Praze , muj kamarad me ji posle . Byla by dobra idea posilat reference , i bicycle shop v CZ maji computer a nabizeji v nich goodies pro cyclotourists ...........

      [ Zpět ]
      Datum: 01.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad (ptacibirds@yahoo))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brašna na řidítka Arsenal

             

        Dneska večer se Ti podívám do prospektu na nějakou adresu, nejde mi to otevřít na počítači.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brašna na řidítka Arsenal

             

        Vlad-e, tak už mi chodí počítač: seznam pražských prodejen najdeš na www.sportarsenal.cz. V přehledu jsou i oba typy: Art. 510 (tuhle měli údajně Lucka + Michal) a Art. 440 (s drátovým nosičem). Když si ale tak vybavuji fotky z jejich cesty, tak ten jejich kovový nosič téhle brašny se mi zdál takový festovnější (možná pro ně na zakázku dělaný?)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Brašna na řidítka Arsenal

               

          Držák řídítkové brašny (bizon) jsme neměli dělaný na zakázku. Byl to obyčejný, sériově vyráběný a dodávaný k řídítkovým brašnám. Sport Arsenal dnes vyrábí dva typy: s původním jsme začali z Prahy, ale vývoj šel mezitím kupředu a my dostali na poslední rok cesty poštou nové bizony (robustnější, s geniálním ocelovým lankem, které zabraňuje pohybu=protáčení bizona). Vydrželi nám cca 20000 km (z L.A.), kde jsme je namontovali a nikdy nemuseli dotahovat či upravovat. Na delší cestu rozhodně doporučujeme bizona.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Lucie+Michal)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brašna na řidítka Arsenal

         

    Mám brašnu s drátovým držákem a nepoužívám jí. Je absolutně (pro mě) nepohodlná.
    Doporučuju připlatit. Připlatíš jen jednou, ale užívat ji budeš mnohokrát a mnohkrát si řekneš při montáži:" Že já vůl si tenkrát nepřiplatil." :-))))

    [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brašna na řidítka Arsenal

         

    Ja by som este pri zvazovani bral do uvahy skutocnost, ci sa ta ktora brasna zmesti na riadidla. Kamarat mal skusenost, ze si kupil klik fix (myslim, ze je lepsi ako drateny), ale ta pevna cast, co sa montuje na riadidla mu na ne jednoducho nepasovala. Takze urcite si pozri aj sposob uchytenia na bicykel.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

287 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024