reklama

přilba a dready

Čauky lidičky, mám asi dost specifický dotaz a nevím zda mi někdo dokáže poradit....každopádně to zkusím. Chtěl bych si pořidit cyklo přilbu, která by co nejméně prudila a to jak mne tak mé dready a ja si stale mohl vychutnat jizdu v terénu. Zatím díky moc a užívejte léto co to jde :o)

[ Zpět ]
Datum: 20.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (bbn)
  • Re: přilba a dready

Jo bych ti ty škuty vyrval z glovy.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kanys)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hle ho ...malem se rozcilil a to ty "škuty" ani nevidel :o)) ...just chill out, dude...zijem jen jednou...

[ Zpět ]
      Datum: 21.07.2005
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak to asi jedině vyzkoušet v obchodě, pochybuju, že existuje něco specificky pro tohle. Ale je možný, že třeba o kousek větší velikost nebo měkčí molitany uvnitř nebo něco dodá potřebné vlastnosti.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))

To vypadá na těžkej kompromis. Aby přilba byla funkční, musí poměrně těsně přilehat k lebce. Nesmí se s ní dát všelijak otáčet ani pohybovat nahoru a dolů. Navíc se na přilbě nedaj dělat žádný úpravy, to by ztratila pevnost. Přilby maj vzadu takovej stahovací pásek, kterým se doladí správná velikost. Tak leda že by se u větší přilby vlasy vešly mezi tenhle pásek a okraj přilby. Viděl jsem i "přilbu" jen z gumovejch pásků, ale tý bych hlavu nesvěřil.

Ona dobrá přilba neprudí, to se jen tak zdá. Je lehoučká a když dobře sedne, tak o ní ani nevíš. Taky zkus uvážit, co ti dýl vydrží - zda dobrá přilba nebo dredy. Dredy jednou asi odložíš do vitríny, ale s kolem můžeš žít celej život. Nejlépe s hlavou v celku. :')

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)

http://www.kola-radotin.cz/eshop/prilby-giro-05...
    .. jen ta maximální velikost 57cm může bejt problém. Jinak vypadá pěkně, ani ta cena neni špatná. :')

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)

Diq za tip...vypaday fklidu...a trinact kil je taky ok:o)

[ Zpět ]

Já jsem zatím na nouzovku vyrval z mý starší helmy všechny vycpávky, jsou stejně na ho... když ti ten samej účel splněj dredy. :-) Takže jsem získal trochu prostoru a dá se s tim jezdit. :-) Upínací systém mám vevně přes dready a drží to dobře, jak hlema tak dready, takže mi nevlajou kolem.

Jednou jsem taky pro prdel protáhnul dready dírama v helmě ale je to vopruz.

No a já rohodně nemusím přemejšlet co mi vydrží dýl, jestli helma nebo dready. Helma až splní svoji povinnost a zachrání mi kebuli půjde do koše a to druhý zůstane v pořádku tam kde má bejt :-)

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Osoba von Plachetka (dratem_do_oka@seznam.xx))

Heeey tak ja si myslim ze dready forewer!!! me treba vydrzej dready dyl nez kolo:D:D ale to pro to ze mame v baraku cikansky corky.. jinak fakt bych zkusil fsecky mozny helmy a pohral si stim.. nic nehrotit ze jo.. no a kdyz tak nakej hrnec jako skopek to dycky jisti:D:D

jo jinak me se dready do SNB helmy vejdou v klidu;-)

[ Zpět ]
    Datum: 07.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (V8SKIC (matyasv@centrum.xx))

co to jsou dready???

[ Zpět ]
    Datum: 04.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (skin)

Počkej až budeš mít děti - rádi bývají pravým opakem svým DNA dárcům :o)))

[ Zpět ]
      Datum: 04.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)

já mám vlasů dost, ale na malou hlavu

[ Zpět ]
        Datum: 05.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (plessinger)

...tak to si budeš muset dredy leda namalovat :o)))
          Ale zase je nebudeš mít problém strčit pod přilbu :o)))

[ Zpět ]
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)

uřízni dready

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kolař)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
dnes
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

200 cyklistů (11 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017