reklama

Kellys x Author x Olpran

Cau, potreboval bych poradit s koupi kola. S pritelkyni si chceme koupit novy kola(ja asi horsky a ona cross) a rozhodujem se mezi Kellys, Authorem a Olpranem. Necteli bysme dat vic jak 8000 az 9000 za jedno. Bydlime u Olomouce, a tak je pro nas zajimava nabidka Olpranu,kterej nabizi pri koupi v podnikove prodejne slevu 20%,ale nejsme si jisti kvalitou. Dik za rady :)

[ Zpět ]
Datum: 20.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (palda ([email protected]))
  • Re: Kellys x Author x Olpran

         

    Myslím, že proti kolům Olpran zakoupeným v podnikové prodejně nemohou být žádné výhrady. To vypadá jako záruka 100% servisu a navíc zřejmě budou mít k dispozici celý sortiment. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kellys x Author x Olpran

           

      Olpran určitě ne!!! Jsou to již delší dobu supermarketová kola se vším všudy. Již ani nemají závodní tým,o servisu ve značkové prodejně si nech jenom zdát. Vol mezi ostatními dvěma značkami, hlavně Kellys nabízí tento rok super poměr cena výbava. Svědčí otom také to,že dobré kola jsou již tonto rok vyprodané-Olpran jich bude mít plný sklady-šrot

      [ Zpět ]
      Datum: 22.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Petere)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kellys x Author x Olpran

             

        Máš pravdu, že Olpran takovou pověst má. A zavinil si to sám, protože prodává kola kde se dá. Osobně s Olpranem žádnou zkušenost nemám, ale podle katalogu se mi vybavení zdá srovnatelné s ostatními značkami. A byly tu na něj i dobré ohlasy. Kellys i Author to je samozřejmě jistota. :')

        [ Zpět ]
        Datum: 22.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys x Author x Olpran

         

    Nez bych se rozmyslel mezi znackama popremyslel bych predne mezi typy kol - horske nebo krosove. Me se o dost lepe jezdi na krosu protoze mam radeji tezsi prevody tj. silovejsi slapani. A take jak uz to tady bylo receno mockrat - zalezi na tom kde chces jezdit. Na krosu se da projet hodne - jestli budes jezdit hlavne na silnici a polni ceste je lepsi kros.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (marvin)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kellys x Author x Olpran

           

      Tenhle problem resim taky. Cross by byl mozna o neco lepsi,ale mam za to, ze horsky by melo vydrzet hrubejsi zachazeni a v neposledni mire mi horsky pripadaj mnohem hezci. Ted mam horaka na kteryho sem si obul tensi plaste a jezdi se na nem dobre. Nejvetsi rozdil pry je v tom, ze horsky ma oproti crossu mensi prumer kola, a to pry dela hodne.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (palda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kellys x Author x Olpran

             

        Zas jestli jseš zvyklej na horský a víš co od něj očekávat, tak se do krosu mermomocí nutit nemusíš. :')

        [ Zpět ]
        Datum: 22.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys x Author x Olpran

         

    Tak já bych ti za 9 tis. doporučil Acstar Oregon SX :-) Přítelkyně si ho koupila asi před měsícem a je s ním max. spokojená. Já čekám na slevy a pak asi půjdu do Acstar Florida SX.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lubosh)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kellys x Author x Olpran

           

      Minulý rok jsem si koupil Acstar Rock SX. Má pomalý pláště Kenda, křehké ráfky. Obé jsem vyměnil a jsem celkem spokojený. A co Superior? Tam se také něco slušného najde.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jarin)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kellys x Author x Olpran

           

      Jsem prodejce kol a mimo jiné Acstarů, Florida SX již není skladem v žádné velikosti,tak ho rychle kup dokud někde je na prodejně. Slevňují se většinou kola, která se nepovedla a nebo se neodhadl počet vyrobených kol.Tento rok byl rekordní a kola dobrá již z pultů mizí,viz Kellys Axis a výše již není

      [ Zpět ]
      Datum: 22.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Petik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys x Author x Olpran

         

    si myslim, ze s tim Olpranem urcite chybu neudelas, pochopitelne nemyslim ty typy ktery prodavaji v obchodnacich.
    Takovej Atlantis za 9.5tkc nebo jeste lepe Maxis za 11tkc( kotouce nebrat!) jsou vybaveny stejne jako jiny znacky a pokud je cena jeste o 20% dole, ty jo...a ta zelenobila na tom Maxisu se mi libi. Pritelka crosa Granadu ve stejne tonine aby vam to ladilo, to bude nadhera:-)
    Stejne dulezity(mozna vic) je vybrat i velikost, aby to uz nemeli prebrany.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Santus)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

311 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024