reklama

Oversize řídítka

Super,krásně rozebraná tématika.Díky za to.

Včera sem byl v prodejně a narazil na oversize řídítka.Teď babo raď.Jsou i oversize vlaštovky,tak i klasické "rovné"?V čem se to tak liší,že mají ten přívlastek?Je to pevnější a zcela jinak provedené?

[ Zpět ]
Datum: 11.10.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (VasekM)
  • Re: Oversize řídítka

         

    Sice nevim, za co dekujes hned v uvodu sveho dotazu :o) ale klasicky prumer riditek v miste upnuti v predstavci je 25,4 mm, OS je 31,7 mm. Oversize jsou nazvana pro svuj vetsi prumer, ktery by mel zarucit vyssi pevnost pri mozne nizsi hmotnosti. Coz neni ani tak pravidlem, muze tomu byt klidne i naopak :o) Trend smeruje k OS, klasickych prumeru je aspon u MTB k videni uz mensina.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.10.2009
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Oversize řídítka

           

      To mělo být poděkování za odpovědi v mém předchozím dotazu ohledně OS středu a klik..nějak mi to skočilo sem :+) Jo takhle,týká se to teda čistě jen průměru - myslel jsem,že třeba i tvaru.A jak je to s představcem při výměně klasických řídítek za ty OS?Taky ho musím měnit nebo se "roztáhne" a nějak to udrží? :>

      [ Zpět ]
      Datum: 11.10.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (VasekM)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Oversize řídítka

             

        Predstavec musi taky odpovidat danemu prumeru riditek. Maximalne se da pouzit redukcni vlozka, pokud ma nekdo OS predstavec a klasicky prumer riditek, naopak to nejde.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.10.2009
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Oversize řídítka

               

          Super,teď už mám jasno,zaznělo vše,co jsem potřeboval slyšet.Nyní můžu oprávněně poděkovat - dík :p

          [ Zpět ]
          Datum: 11.10.2009
          Autor: Neregistrovaný uživatel (VasekM)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Oversize řídítka

           

      Tak, tak. Když jsem hledal náhradu za představec Race Face kterej mi rupnu (!!!), což sem málem vořval, tak moc velkej výber ve standardu neni :-( Většina je dneska OS.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.10.2009
      Autor: Zakarr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Oversize řídítka

             

        Jojo,když ho miluješ.. :D Jinak jsem netušil,že se až tak moc přešlo a dopřechází na OS řízení :)

        [ Zpět ]
        Datum: 11.10.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (VasekM)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Oversize řídítka

               

          Kdyz jsem pred par mesici menil berany na silnicce za jine s pro me mnohem lepsim tvarem, musel jsem je objednat taky i s predstavcem, v jine verzi nez OS se proste nedelaji :o(

          [ Zpět ]
          Datum: 11.10.2009
          Autor: vasek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

334 cyklistů (18 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024