reklama

GT AVALANCHE 2.0 nebo GHOST 2009 SE 2000?

Zdravím, které z těchto dvou kol by jste si byli vybrali a proč?
Vím, že GHOST je o něco sportovnější ale do lesního terénu by měl také stačit ne? Jen má nižší zdvih vidlice(80 mm) ale zase GT má záruku na rám 3 roky oproti dvoum.
Co by jste tedy doporučili a jaké jsou vaše zkušenosti s těmito dvěma bicykly?

Díky za každou radu..

J.

[ Zpět ]
Datum: 07.10.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (symmetry (5184@seznam.xx))
  • Re: GT AVALANCHE 2.0 nebo GHOST 2009 SE 2000?

Takže LeaderFox už nechceš ? :-)
    A zase tu nejsou odkazy...

Jinak jako první nástřel bych rovnou vyloučil vidlici s 80mm zdvihu, to se dneska na kola fakt už moc nedává... Ještě tak na závodní kousky, ale i tam je to už na hraně...

[ Zpět ]
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No, a když k tomu teď vidím, že ve skutečnosti jde o RST Capa, tak tu už vůbec ne... To je jedna z nejzákladnějších vidlic a je tam jen pro parádu...

[ Zpět ]
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já bych šel jednoznačně do GT. Oboje jsou to vyhozený prachy, ale GT o 3,5 litru míň ;-)

[ Zpět ]
    Autor: Joe-CUBE

Nene, Foxe už asi ne, byl mi rozmluven a místo toho doporučeny tyto dva..Já bych osobně šel nejraději do toho GHOSTA, protože si mysím že na město bude lepší, GT je takovej TANK mi příjde, i když zase v těžším terénu to asi půjde znát..
      Jinak stojí teď skoro stejně..

[ Zpět ]

Co vzít to, které Ti více vyhovuje geometrií? Tyto dvě se v mojí velikosti liší délkou horní rámové trubky o 2,5cm, což není zrovna málo...

[ Zpět ]
        Autor: Joe-CUBE

První subjektivní dojem byl pro GHOSTA, když jsem na něm jel, méně se valil a měl menší rozpětí řítdítek, což mi i docela vyhovovalo..delku rámové trubky jsem si nějak neuvědomoval..

[ Zpět ]

Tak co? Poradí mi někdo prosím.....

[ Zpět ]
            Datum: 09.10.2009
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

dnes
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
dnes
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

210 cyklistů (12 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017