reklama

Nářadí na hydrauliku XTR

Kde seženu nářadí podobné jako TORX,ale ne 6ti hran,ale 5ti hran.Seřizuje se tím vysunutí pístku.
Díky za pomoc

[ Zpět ]
Datum: 19.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Peterer)
  • Re: Nářadí na hydrauliku XTR

         

    Mám ten sám problém, kde koupit ořech s 5ti hvězdicí

    [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Machiss)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nářadí na hydrauliku XTR

         

    Zdar hele zkus napsat do firmy CZTechnics, když jsem tam byl naposled tak mě tam ukazovali nějakej novej katalog s nářadím a byla tam sekce Cyklo cca 10 stran možná víc čistě jen nářadí na kola. www.cztechnics.cz ale co sem ted koukal na strankach to nemaj

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jappa ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nářadí na hydrauliku XTR

         

    Co tohle ?

    http://www.gme.cz/cz/index.php?product=731-402

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2009
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nářadí na hydrauliku XTR

           

      Ok, poradím podobně jako Jarda - nehledej to v cykloobchodech (za sólo klíč tam dáš hodně peněz), ale v normálních kutilských krámech - Bauhaus, OBI.... Konkrétně třeba švédská firma Bahco to má v takovým malinkatým plastovým pouzdýrku, tyhle hvězdičky tam jsou, je to ve dvou provedeních jako sólo nástrčné oříšky a v provedení s nádhernou ráčničkou. A Švédové od Bahca = kvalita!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2009
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nářadí na hydrauliku XTR

         

    ahoj omlouvám se za OT...ale tady to vypadá na odborníky....jak seřídím kotoučovky HAYES STROKER , aby mi neškrtaly a nepískaly při jízdě? Mezi destičkama a kotoučem je opravdu nepatrný prostor...cca.0,5 mm na jedné straně a na druhé to škrtá úplně-Zkoušel jsem ty dva šrouby, kterými je upnut celý ten držák k vidlici a tam jsem už úplně na doraz-potřeboval bych ještě nepatrný kousek aby kotouč neškrtal.Mám tedy dva dotazy.Jak tohle sešteluju? A jde nastavit vzdálenost mezi kotoučem a destičkama, aby byla mezera třena mm a ne aby to třelo? Díky a ještě jednou omluva....

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (karelret)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nářadí na hydrauliku XTR

           

      Tahle vzdalenost se nastavuje sama a automaticky. Kamarad ma ted novy bike se stejnymi brzdami a vzdalenost mezi deskama a kotoucem je i s novyma deskama dostatecna, takze to vidim spis na to, ze se ti nevraci poradne pistky po zabrdeni zpatky. Vycictit, promazat (bez desek!!!), nebo to sver servisu, pokud nevis, jak na to.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.06.2009
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nářadí na hydrauliku XTR

             

        co to znamená dostatečná? mm na každé straně? měl jsem to v servisu a tam mi řekli že je to normální, že si musím zvyknout....taky tam už nejdu....myslím, že nejsem levej,ale tohle rozebrat...zatím ... neumím....jde o to jen sundat destičky a prostříknout nějakým WD čkem?

        [ Zpět ]
        Datum: 23.06.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (karelret)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nářadí na hydrauliku XTR

               

          Milimetr ne každé straně ne, u mých to je možná půl mm a spíš možná i míň...
          Nic do toho nestříkej, já bych volil tohle: povolit ty dva inbusy, sundat brzdu s destičkama, mezi destičky vložit širší plochý šroubovát a "rozpáčit" je od sebe. Já tohle dělávám prakticky vždycky, když dávám nové destičky a pístky jsou sjeté k sobě. Zásadně to nerozpáčuju přes nové destičky, ale přes staré, protože se snadno poškodí obložení. Pakliže nemáš staré destičky, tak mezi obložení a šroubovák vlož nějaký kousek třeba obyč plechu nebo plastu ...
          Pak bych to nandal zpátky, nasadil a trochu utáhnul oba
          inbusy, brzdu zmáčknul a v tomhle zmáčknutém stavu dotáhnul inbusy - pevně, ale ne na krev, abys je "nepředepnul" (to už mám taky za sebou a odřezávat hlavičku inbusu na tomhle místě není žádný med). Tenhle postup u mých dvojích hyder spolehlivě funguje.
          Tak hurá do toho! :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 24.06.2009
          Autor: Airline
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Nářadí na hydrauliku XTR

                 

            ...a půl je hotovo :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 24.06.2009
            Autor: pro_pa
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

600 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024