reklama

Opět Cyklo Stezky :o)

Včera jsem náhodou při cestě autem narazil na nádhernou rekreační (příměstský les) i dopravní (mezi městy) stezku. Jak se vám líbí levná alternativa asfaltové Cyklosilnice: http://pepikw.rajce.idnes.cz/Skutecna_cyklo...
Jsou to jen fotky z mobilu, v pondělí se vemu foťák a pořádně si to tam prohlédnu. Kus dál se lehce klikatila mezi stromy, skoro jako "singl" :o))) , ale už se mi nechtělo znovu stavět.

PS. Hele, Rajče má už i vyšší rozlišení.

[ Zpět ]
Datum: 25.09.2009
Autor: PepikW
  • Re: Opět Cyklo Stezky :o)

         

    Tak tohle vypadá super, takovýhle stezek by mohli postavit za ty prachy stovky km a ne vždy jenom max 10.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.09.2009
    Autor: Holfi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Opět Cyklo Stezky :o)

         

    Doplnil jsem fotky do alba "Cyklostesky"
    http://pepikw.rajce.idnes.cz/Cyklostezky/

    [ Zpět ]
    Datum: 28.09.2009
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Opět Cyklo Stezky :o)

         

    Tohle už jsem někde v Lužici zažil, zdá se, že by to nemusela být jediná. Je to moc pěkné svezní i pro nás, co nemusí terén. Zároveň to klikatění mezi stromy trochu zmírní rychlost. Sasíci po tom jezdí i na silničce.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.09.2009
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Opět Cyklo Stezky :o)

         

    Kdepak, u nás se staví prostě pořádně. 1km za 6 MKč. http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=046&r...

    [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2010
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Labská

         

    Tak "krize-nekrize", výstavba stezek podražuje nejen v Praze, ale i na venkově. Ústecký kraj se chlubí, že proinvestuje do cyklistiky dalších 72 milionů. Budeme za to mít pět a půl kilometru vyasfaltovaných polňaček u Svádova a dva u Litoměřic. Cena kilometru se i u nás už vyšplhala na desítku a ročně se v kraji zrealizuje 3-4km. Hurrrrááááá - a všichni sborem!

    http://www.kr-ustecky.cz/vismo/dokumenty2.asp...

    Na té mapce jsou červeně (hotovo - v provozu) označeny i úseky kde je trasa vedená po silnici, jen vyznačená žlutými tabulkami :o(

    [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2010
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Labská

           

      V posledních dnecg jsem se přesvědčil, že vysoká cena cyklostezek má i další negativní vliv. Obec u nás prodávala takový mizerný pozemek podél silnice. Tak jsem dával návrh, aby se tam nechaly dva metry obecní, kdyby se jednou měla stavět cyklostezka do sousední vsi, tak ať je kudy ji od nás vyvést.
      Ta cyklostezka by tam byla užitečná, protože je to dosti frekventovaná trasa jak automobily, tak cyklo a chodci.
      Samozřejmě to neprošlo a ještě jsem se v obecních novinách v dlouhém článku (skoro na 100 % napsaném kvůli mě) poučil, že obec rozhodně nebude stavitelem cyklostezek, protože je to drahá a od jejich stavění je tady krajský úřad.
      Pomíjím fakt, že i kdyby v Ústi vymysleli, že se u nás bude stavět, tak už není kudy, když to naši zastupitelé vtipně prodali. :(

      [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2010
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Labská

             

        Však to má svůj účel... Až to jednou přeci jenom budou chtít uskutečnit, tak ty pozemky budou za těžké peníze kupovat zpátky ;-) To si zas někdo namastí kapsu... Fakt nemám slov :-(

        [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2010
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Labská

               

          Jenom pro ukázku, poslední odstavec zmíněného článku:
          ********
          Pokud by k výstavbě cyklostezek na
          Šluknovsku skutečně mělo dojit , vypracovani
          projektu, výkupy pozemků a stavby
          stezek by jistě trvaly několik let.
          Proto zastupitelstvo rezervaci zmíněných
          dvou pozemků zamítlo a rozhodlo,
          aby byly prodány.
          ********
          Ale zase na druhou stranu mě může "těšit", že málokteré usnesení zastupitelstva vyvolá potřebu napsat o něm půlstránkový článek. Zvýšení příspěvku místním čutálistům o 25.000 Kč prošlo bez komentáře. :(

          [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2010
          Autor: petrp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

315 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024