reklama

Uchycení nosiče Sport Arsenal

Prosím o vaše zkušenosti. Chtěl bych si koupit zadní nosič od Sport Arsenalu typ 001 - expediční. Mám ale obavu z pásků, kterými je uchycen ke kolu, aby nepraskly. Proto zvažuji i koupi nosiče i EXU, který je uchycen trubičkami. Jaké máte zkušenosti. Díky

[ Zpět ]
Datum: 18.09.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (jefeto)
  • Re: Prosím o vaše zkušenosti. Chtěl bych si koupit zadní nosič o

         

    ten SA jsem mel na treku a neulomil se (ale vylozene naklad na tyden jsem na nem nevezl).

    [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2009
    Autor: E-Ryc
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o vaše zkušenosti. Chtěl bych si koupit zadní nosič o

         

    Prohledej si starší diskuse, téma výrobků Sport arsenalu se tu probíralo a dost kriticky. Já s tímto přímou zkušenost nemám. Měl jsem no.name nosič a teď mám vozejk.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.09.2009
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o vaše zkušenosti. Chtěl bych si koupit

         

    Mám nosič skoro stejný jako na níže uvedeném odkazu, jen verzi z ocele - kdysi jí dělali, než přešli na hliník. S uchycením nebyl nikdy žádný problém. Používám ho cca 6 let a vozil jsem náklady max kolem 20 kg.
    http://www.saeshop.cz/cyklisticke-nosice/snc--...
    Kamarádka má typ 001 snad ještě déle a taky bez problémů.
    Podle mě je jedno jestli je to pásek nebo trubička, v případě vady materiálu prasknout může obojí.
    Pamatuju si z té doby, že brašny Sportarsenal s háčkem a gumicukem nešly uchytit na nosič jiného výrobce - aspoň na ty, co byly tenkrát k mání.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.09.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pets)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prosím o vaše zkušenosti. Chtěl bych si koupit

           

      Kde se dá, prosím, sehnat takovej šest let starej, pokud možno nepoužívanej ("jako novej") nosič?
      Upozornění odměním ...

      ... zápisem do památníčku!
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 20.09.2009
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o vaše zkušenosti. Chtěl bych si koupit zadní nosič o

         

    Kolega v práci projezdí s tímhle nosičem celou dovolenou natěžko a neslyšel jsem od něj žádný stesky. Dokonce kvůli absenci nosičovejch návarků na svým Twisteru nahradil pásky jedinou osmičkou trubkou a nosič je prej dostatečně tuhej.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.09.2009
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o vaše zkušenosti. Chtěl bych si koupit zadní nosič o

         

    Tyhle pásky se mnou už zažily dost, možná i na max. povoleném zatížení nosiče a jízdu v terénu. Ani náznak únavy, poškození a už vůbec ne prasknutí. Nijak jsem je ostře neohýbal, jen tak, jak jsou do oblouku napružené, aby dosáhly ke šroubům.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.09.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pomocná ruka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o vaše zkušenosti. Chtěl bych si koupit zadní nosič o

         

    Když prozkoumáš o trochu víc katalog SA, tak pod číslem "art.060" nabízejí horní uchyt nosiče "trubičkový" - je přímo vhodný i pro 001. Dal jsem to tam taky a bez problémů. Dřív to nabízeli v černém a stříbrném provedení, teď pouze stříbrné :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 21.09.2009
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

271 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024