reklama

Jak připevnit vozejk ku rouře sedlové?

Přátelé spolukolovníci ahoj!
Dnes bych mocinky potřebovala radu jak připevnit vozejk za kolo ku sedlové krátičké rouře. Totiš mám ten vozejk zadáčo a nechcu ho nechati ladem no to by mi bylo líto v ňom občas nějakýho psíka nepovozit. Takže mám po ruce izolepu,motouzek a šroubováčky. Je lepší tam navrtat dírky a celé to prošroubati skrz? Někdo (borec) znalý? No jenže vrtačka taky něco váží a když to budu vrtat dlouze tak vibyju baterie. Tak to asi nepude... Já hlavně hledám jistý druh šroubečku do jedné dírečky vnu roury,v dílně mistrů kovářských kterým držím při jejich nelechké práci všechny palečky. Když se mi podaří připevnit vše tak aby to drželo v kupě a psíka jsem někde nevysypala tak budu šťastně oznamovat na webu nakole že je vše ok a seznamím s tím i svýho kolegu (šílenec) v práci který také přemýšlí o tomto skvělém činu. Není sranda vyzrát nad technickými věcmi a je důležité nehledat v tom záludnou problematiku. Jediný problém my činí můj starý který jen čumí na bednu a leje do sebe jeden lahváč za druhým, no řekněte je tohle vůbec normální ? Až budu hotová tak bych to vyfotila, ale na foťáček mi nezbyli prašule z výplaty. Jindy... Jěště mně napadá že by to moh vyblejsknout jeden vožrala (je to debil ale občas hezky mluví když si vezmu sukni) co na mne kváká když jedu okolo hospody z okna, má suuuper moderní věc, může fotit z mobila a poslat do počítače kde se to pak z něho vytiskne, vše rychle a bez velké námahy. A o to tu vždycky de především, jako tady mezi vama zkušenejma. To si někdy taky pořídím,je to best. Tak se opatrujte,někdy zase velice ráda ve štěstízdraví dorazím. Páčko. Helča.

[ Zpět ]
Datum: 15.09.2009
Autor: hell
  • Re: Jak připevnit vozejk ku rouře sedlové?

         

    udělej to obráceně Helenko. Nevoz pejska, ale motuzek přivaž k řidítkům na jedné straně a pejskovi k postrojku na straně druhé a pejsek ať vozí tebe, ne?

    Vozík si nechej a můžeš na něm starého vozit z hospody....

    [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2009
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak připevnit vozejk ku rouře sedlové?

           

      Pavlina ma jeste jedno krestni jmeno, koukam :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.09.2009
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak připevnit vozejk ku rouře sedlové?

             

        ale pod tímhle jménem jsou ty příspěvky alespoň veselé.... :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 15.09.2009
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak připevnit vozejk ku rouře sedlové?

         

    ... miluji Tě čím dál víc.....

    [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2009
    Autor: jinec
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

354 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024