reklama

Známku Cyklisté vítáni dostala první loď

Porta Bohemica (tedy Brána Čech) je údolí, kterým řeka Labe vstupuje do Českého středohoří. Stejný název nese i výletní loď se značkou Cyklisté vítáni. Od počátku září nabízí specializované služby cyklistům na své plavbě mezi Roudnicí a Ústím nad Labem. Máme pro vás tip na výlet s cestou po vodě, výpravou do pískovcových jeskyní i památníku Terezín.

Datum: 04.09.2009
Autor: Redakce
  • Re: Známku Cyklisté vítáni dostala první loď

         

    Děkuji - za dvacet km dát 160 kč + 20 za kolo - ve dvou bratru 360 Kč NECHCIIIII!!!!!!!!!!!!!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (b ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Známku Cyklisté vítáni dostala první loď

           

      Sice je to o polovinu míň než stojí 20 km na Labi v okolí Drážďan (12 €), ale tam jezdí opravdové parníky.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.09.2009
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Známku Cyklisté vítáni dostala první loď

           

      No, koukal jsem, že ta doprava u nás taky není zrovna zadara... http://www.lodnidoprava.com/ No ale je to zejména pro tůristy, takže ať pěkně platí :-))
      Ale na jedné trase platí i jízdenky MHD...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.09.2009
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Známku Cyklisté vítáni dostala první loď

         

    Pokud vím, tak žádná lanovka v na horách nemá "cyklisté vítáni" a to vozej kola zadarmo a DO KOPCE. A možná ještě rychleji než 7km/hod.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2009
    Autor: HonzaK
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Známku Cyklisté vítáni dostala první loď

         

    Lodě mám rád, ale tyhle ceny...? To nemůžete aspoň kola brát zdarma, když teď máte koloznámku? Polepšete se, frajeři !!

    [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2009
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Známku Cyklisté vítáni dostala první loď

           

      Já si fakt nejsem jistá - ale neplatí se za udělení té známky? Pak by taková propagace služeb zdarma známkou neměla pro majitele smysl...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.09.2009
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Známku Cyklisté vítáni dostala první loď

         

    Nějak nenacházím důvod, proč bych zde nalodil kolo na loď, tímto krásným údolím (úsek Litoměřice - Ústí) vede pěkná cyklotrasa, místy i mimo automobilový provoz, kterou se dá projet za třetinu času a zadarmo....takže snad jedině jako atrakce pro děti - výlet ve stylu "na kole tam a lodí zpět".

    [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2009
    Autor: Ligi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Známku Cyklisté vítáni dostala první loď

           

      Ano, jako kombinovaná cesta by se dala i ta cena zkousnout. Ono zábavné odpoledne s dětmi v nějakém Xlandu prý taky člověk nepořídí laciněji než za 180 peněz.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.09.2009
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Tip na výlet

         

    Tip na výlet mi nepřijde moc dobrý..
    Ve 12.30 odjíždí loď z Ústí, v 15:40 je v Litoměřicích, prohlídnu si náměstí a jiné věci doporučené v tipu, tak to je cca 16:30, pak se vydám na Kokořínsko 63 km, to jsem tam výletním tempem v 19.30. Pak na vlak do Mšena, to je špatně, tam už nic rozumného nejede, poslední vlak jel v okolo půl sedmé, tak musím z Kokořína zpět do Mělníka (12 km, dalších cca 45 minut jízdy na kole) , musím sebou hodit, protože ve 20.19 jede poslední vlak do Ústí. :)))
    Takže tip je dobrý spíše pro někoho, kdo to nemá daleko na Kokořín, ráno odjede vlakem do Ústí, lodí do Litoměřic a pak to vezme zpátky domů na kole.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2009
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Známku Cyklisté vítáni dostala první loď

         

    A já chtěl získat známku pro některou z našich restaurací a přes několik doztazů na mail: [email protected] jsem od jara nedostal žádnou odpověď. tak jsem si myslel, že se to už neaktualizuje.
    Dal jsem tady do diskuze i slušný příspěvek s dotazem na toto téma a koukám, je vymazaný. To funguje cenzura?

    [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Známku Cyklisté vítáni dostala první loď

           

      Taky jsem byla zvědavá, zda se dovíte nějaké info...
      Ale dotaz vymazaný není, dal jste ho do rubrky Do světa a tam pořád s nulou příspěvků je...

      [ Zpět ]
      Datum: 08.09.2009
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Známku Cyklisté vítáni dostala první loď

             

        Díky, nevšiml jsem si toho, že jsem jej omylem zařadil jinam.
        Přesto nemám žádnou odpověď. Co se dá dělat, svět se nezboří. Tož tak...

        [ Zpět ]
        Datum: 09.09.2009
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Známku Cyklisté vítáni dostala první loď

           

      Občas se stane, že některé maily vyhodnotí antispamový filtr jako nevyžádanou poštu a vyhodí je do koše. Mohu doporučit snad jen to, abyste zavolal na telefon uvedený v kontaktech zde:
      http://www.nakole.cz/redakce
      Pošlu panu Kazdovi prosbu, aby se vám ozval - certifikace rozhodně funguje.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2009
      Autor: Jitka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Známku Cyklisté vítáni dostala první loď

         

    Lodní doprava po Vltavě doopravdy podražila - Bez kola:
    Plavba ze ZOO na Rašínovo nábřeží.
    doba: 75 min.
    cena: 220,– zpáteční
    děti do 3 let zdarma

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Fran)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

361 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024