reklama

Brýle na kolo

Dobrý den
Mám dotaz.Váhám nad koupi brýlíí zn.BBB Navigator bsg-16,nebo Winner bsg-23. Brýle mám sice odskoušené,ale nevím ,páč to ani nejde, jakou budou mít tendenci se mlžit. A tak mám dotaz k majitelům těchto brýlí, jak se Vám celkově osvědčily?

[ Zpět ]
Datum: 30.08.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (keny)
  • Re: brýle na kolo

         

    Moje zkušenost s cyklobrýlemi: zamlžovaly se při zastavení nebo razantním zpomalení, třeba při jízdě do kopce. Ale neměl jsem uváděné značky, ale Rudý projekt. Teď jezdím v dálkovejch samozabarvovacích dioptrickejch a ty se nemlžej ani náhodou; je za nimi pěknej průvan, přesto hmyz nemá šanci.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2009
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: brýle na kolo

         

    V zime se mi mlzily doposud vsechy, chce to nezpomalovat, nezastavovat. Ja mam navigator 2 dva kusy a spokojenost. Winner maji obe nase holky a taky si neztezuji. Akorat stoji skoro dvakrat tolik co ty navigator, ale ty je zase tlacily spodnim okrajem skel do licnich kosti.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2009
    Autor: m
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: brýle na kolo

           

      Jestliže zamlžují všechny brýle jak říkáte (tedy i dražší Winnery) tak teda beru ty Navigátory (sednou mi oboje). Ptám se ,protože s brýlema na kole nejezdím, a už mne nebaví si neustále protírat oči ,kdykoliv se ocitnu někde u vody. Takže konečně jsem se k tomu letos dokopal, abych si je pořídil. Tak Vám děkuju za pomocnou radu.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.08.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (keny)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: brýle na kolo

             

        Ono to zase neni az tak beznadejne, existuje spousta pripravku na bryle, ktere maji branit oroseni, ale ja to nikdy moc nezkoumal, protoze se snazim predchazet zamlzovani tim, ze proste jedu. Poradil bych se s nekym kdo pouziva dioptricke bryle, treba neco ucinneho existuje a v takovem pripade bych to i ja uvital.
        Navigator 2 jsou fajn, maji vymenna skla, jsou lehke a pruzne a nestoji moc. Pro mne doposud nejlepsi pomer cena/vykon ( i kdyz uz mam jine).

        [ Zpět ]
        Datum: 31.08.2009
        Autor: m
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

317 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024