reklama

Koupě kola

Crossové kolo kolem 15.000Kč. Zatím jsem se díval na Author Mission 08, GT transeo 1.0, Merida TFS 500 nebo Apache Kolla, děkuji za všechny rady a komentáře.

[ Zpět ]
Datum: 28.08.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (nerwak15 ([email protected]))
  • Re: Koupě kola

         

    proč krosové, né radši horské s nějakýma užšíma pláštěma s menším vzorkem. Do krosu bych nešel.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pospam)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koupě kola

           

      A hurá s traktorem na dálnici... :-))) To už tady bylo stokrát :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2009
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupě kola

         

    Skvělé že víte jaký typ kola chcete, tedy krosové. pokud občas chcete jsert po silnici a terénem spíše lehkým jako lesní či polní cesty, myslím že je to dobrá volba.

    Koukal jsem na ten Author. Pokud Vám yvhovuje geometrie rámu je to skutečně pěkné kolo. Ale osobně bych vili spíš kola GT nebo FUJI. Vyhovuje mi hlavně geometrie rámu FUJI.
    Dále je muj nazor:
    -zbytečné kotoučové brzdy na krosovém kole, já dávám přednost Véčkám s paraleogramem.
    -Vypínání odpružené vidle výborná věc

    pokud s cyklistikou začínáte tak je to kolo víc než bohaté

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2009
    Autor: Dan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koupě kola

           

      Jen k těm kotoučům - smysl mají při zimních jízdách a při průjezdech blátivýma kalužema. Zahnojený ráfky pod Véčkama dost trpí. Pokud se jezdí za sucha, nebo za deště jen po silnici, Véčka bohatě stačí.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2009
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

314 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024