reklama

Unilever Sprinter roku má své vítěze

V soutěži měst a obcí zaměřené na podporu rozvoje cyklistiky a cykloturistiky Unilever Sprinter roku zvítězila města Náchod, Nymburk a Staré Město u Uherského Hradiště. Cílem soutěže je podpořit města a obce, které v posledních dvou letech investovaly nejvíce úsilí a finančních prostředků na rozvoj cyklodopravy či cykloturistiky. Osobností roku 2009 se stal místostarosta Uničova Dalibor Horák.

Datum: 12.08.2009
Autor: Redakce
  • Re: Unilever Sprinter roku má své vítěze

         

    Asi dobrá aktivita a skvělý počiny. Pro místní a denní ježdění. Ale nikdo nemyslí na dálkovou cyklistiku.
    Když připravuju delší cestu místy, která neznám, postrádám širší souvislosti, hlavně spolehlivý cykloatlas podobný autoatlasu. To by bylo skvělý. Abych nemusel hledat na internetu jednotlivé cyklostezky nebo provádět průzkum během cesty. Prostě podobně jako v autoatlasu, kdy cesty tam uvedené existují a netřeba se bát, že budu potřebovat offroad, když zaprší. Prostě cykloatlas se systémem. Ve skutečnosti různé mapy i na internetu uvádějí každý částečně různé stezky a cyklotrasy, které jsou někdy v reálu neprůjezdné. Minulý víkend jsem takto bloudil okolo Strakonic, kdy v mapě uvedená trasa končila zarostlá v roční trávě a roští.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.08.2009
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

447 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024