reklama

Ze Slezska do Svaté Kateřiny

Chystá se někdo na lehosraz ze Slezska a okolí po ose? Nabízí se tři různé varianty:
a) vzít to jižně na Olomoucko
b) jet rovně přes Jeseníky
c) severně přes Polsko
Pokud bude pršet, tak raději pojedu vlakem. Přidá se nějaký ležákista? :-)

[ Zpět ]
Datum: 11.08.2009
Autor: Suchoj
  • Re: Ze Slezska do Svaté Kateřiny

         

    mám to daleko na místo startu, ale sejdem se v cíli, jo? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2009
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ze Slezska do Svaté Kateřiny

         

    Ano. Jedu z Horních Bludovic. Trasu jsem zatím neřešil. Přes Jeseníky to mám xkrát projeté, lákalo by mne to přes Polsko.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (zazvur)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ze Slezska do Svaté Kateřiny

           

      Tak jo, Polskem to vypada na celkem rovinatou variantu. Nevim jestli se nepletu, ale myslim ze loni jste to dali do Hodonina v jednom dni, jak to vidis letos?

      [ Zpět ]
      Datum: 11.08.2009
      Autor: Suchoj
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ze Slezska do Svaté Kateřiny

           

      Mám v plánu jet Polskem,ale na dva dny. Je to podle mého výpočtu asi 250 km. První den k Javorníku tam přespat, a druhý den ujet ten zbytek.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.08.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (trojkolka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ze Slezska do Svaté Kateřiny

             

        Lubosi, muzem jet spolu a se Zazvurem, jestli chces, napis mi mejla a dohodnem to.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.08.2009
        Autor: Suchoj
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ze Slezska do Svaté Kateřiny

         

    No mám taky cukání, ale jak to tak tady čtu, tak by jste mne uštvali. Já jsem tak uvažoval v pohodě na 3 dny (ještě jsem si neudělal dovolenou). Ale problém je v tom, že na té své minilehoskládačce toho moc neuvezu, takže asi ne. Nepobral bych výbavu na tak dlouhou dobu.
    Navíc jsem ještě uvažoval, že bych se stavil ke švagrovi do Černé Vody (za Jeseníkem).
    Napadla mne i možnost sjet vlakem někde do Pardubic (nebo tak nějak, střílím to od pasu) a pak to v poklidu dojet.
    Ale jak se tak znám, tak pojedu autem. Asi budu pod stanem a ten bych na své lehoskládačce rozhodně neodtransportoval.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2009
    Autor: Jihra
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ze Slezska do Svaté Kateřiny

           

      Ty vembloudi na Kateřině mají kde spát, nemusíš sebou táhnout cirkusovej stan.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.08.2009
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ze Slezska do Svaté Kateřiny

           

      k výbavě na tak dlouhou dobu:
      Je přece jedno jestli jedeš na dva dny nebo na tejden. Věcí přece potřebuješ uplně stejně....

      [ Zpět ]
      Datum: 13.08.2009
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ze Slezska do Svaté Kateřiny

             

        Mě se to trochu liší.
        Na cesty kratší cestě se snažím vyhnout praní, neb to dělám ručně nerad :-)
        Taky nemusím mít náhradní akumulátory a na déle i nabíječku/y.
        Na dva dny se dá spolehnout více na předpověď počasí jistější a tak se dá někdy redukovat oblečení.

        I když je pravda, že největší rozdíl udělá spaní a dostupnost potravin.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.08.2009
        Autor: MirekS
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ze Slezska do Svaté Kateřiny

             

        Viz MirekS

        [ Zpět ]
        Datum: 13.08.2009
        Autor: Jihra
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ze Slezska do Svaté Kateřiny

               

          tak u mě se to liší maximálně tím, že když pojedu na dvy dny nebudu si brát náhradní spodní prádlo a když pojedu na dýl, tak ano.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.08.2009
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

286 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024