reklama

Zdravím všechny rodiče - milovníky cestování s dvojčaty. :-) Chy

Zdravím všechny rodiče - milovníky cestování s dvojčaty. :-) Chystáme se s našimi 8 měsíčními potomky na cyklodovolenou s croozerem. Nemáme však odpružení a ani nejsme jeho příznivci. Tudíž budeme vděční za jakoukoliv radu, kam se s chlapcema vydat, kde budou víceméně asfaltky a pokud možno bez motoprovozu. (kopce a převýšení nejsou problém, jde nám o zpevněný povrch) Zálusk máme na jižní Moravu (víno) a to oblast Hodonínska, ale není to podmínka. Děkujeme předem za tipy a tudíž hezkou dovču. :-) Jarda a Veronika

[ Zpět ]
Datum: 10.08.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (jarin20 ([email protected]))
  • Re: Zdravím všechny rodiče - milovníky cestování s dvojčaty. :-)

         

    Jak to snáší, ty vaše ratolesti ve vozíku??? Myslím tím dobu, po níž nimi obvykle jezdíte reps. vzdálenost. Naše to snášely v tomto věku dost nelibě - zejména kluk. Holka vydrží podstatně víc a vždy byla klidnější. Takže my v tomto věku vašich dětí - to bylo tak kousek za humna. I dnes, i když se akční radius malonko prodloužil ( je jim 1,5 roku) , tak obvykle dáváme tak do 20 km, což je dost limitující. Doufám, že příští rok se to znovu prodlouží a budeme moci již vyrazit podstaně dále a i na nějakou tu cyklodovolenou s vozíkem.
    Jinak k těm výletům, myslím si, že pokud to snáší dobře, volil bych trasu s dostatkem možností zastávek. Kvalita silnic je na různých úsecích velice se měnící resp. hodně různorodá a asi se vám bude jen podle tohoto kriteria dost těžko radit.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2009
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravím všechny rodiče - milovníky cestování s dvojčaty. :-)

           

      zdravím, kluci jsou zatím ve vozíku absolutně v pohodě a doufám, že jim to tak vydrží.....máme za sebou i 30 km a bez problémů...jenom se nám nějak nechce do toho odpružení.....

      [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jarin20 ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zdravím všechny rodiče - milovníky cestování s dvojčaty. :-)

             

        ...to odpružení se tu řešilo již několikrát. Je to věcí potřeby, ale pokud chcete opravdu jezdit jen po pěkných silnicích, tak ho asi neužijete. Mě silnice nebaví, já mám radši polní cesty a les, takže my ho užijem dostatečně. První rok , když byla děcka opravdu mimina jsme od jejich půl roku jezdili s Weber sedačkami a mně to odpruežní nevyslovně chybělo. Museli jsme fakt důsledně vyhledávat jen pěkné úseky silnic a hrozně plánovat- což jsou obvykle silnice 1. tř. a tam já tedy nerad - mezi ten provoz a kamiony...:-((((
        Na druhý rok bylo tedy již dopředu rozhodnuto, že odpružení bude. Nyní nejsme tímto více limitováni a je to moc fajn - moci si odbočit téměř kam se mi zachce.;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 10.08.2009
        Autor: Martis
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

351 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024