reklama

Co si myslíte o RED FOXech ?

Jsem začátečník a chci si koupit (levné) horské kolo. Nehodlám trhat rekordy, ale občas se projet pro radost. Máte někdo nějakou zkušenost s RED FOX Dragon a Sonic SUS 26'' ? Díky.

[ Zpět ]
Datum: 13.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Gába)
  • Re: Co si myslíte o RED FOXech ?

         

    FUJ!!!!! je to tak od obchodu na poštu a na hřbitov! poté do servisu a do šrotu.Lákadla pro nezkušené maximálně možná děcku před barák když ho "kolo"ukradnou nebo ho rozbije,ale to je také na pováženou jak se bát o dítě.Nutno doma pořádně sestavit zkontrolovat spoje atd .pro jiné ůčely rozhodně NE!Může ti to znechutit kolo jako takové jen samé problémy,tím nechci říct,že na drahém kole nemohou být problémy to ne,ale zcela opravitelné a i jiného kalibru.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co si myslíte o RED FOXech ?

           

      No já bych to zas tak černě neviděl. Koupil jsem si Red fox Cross, najel jsem na něm zatím 800 km a na žádný problém jsem nenarazil. Pak mám ještě Author Horizon, na kterým mám najeto priblizne stejne, a nejak podezrele tam vsechno skripe...

      [ Zpět ]
      Datum: 06.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (pavel ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Co si myslíte o RED FOXech ?

             

        Jestli ti tam "všechno nějak podezřele skřípe", tak to bude chyba údržby, ne kola. Chudák kolo. Mažeš ho, meješ, kontroluješ dotažení, chodíš s ním k "doktorovi"? :'(

        [ Zpět ]
        Datum: 06.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co si myslíte o RED FOXech ?

         

    Na webu www.ivelo.cz jistý "chroust" popisoval dvouletou zkušenost s tímhle kolem (má ho jeho žena). A nijak na něj nenadával, pouze vidlice Zoom je prý dost těžká. Mimochodem - red fox není jen "marketovka", vede ho i cykloprodejna v Praze - ta u Štrossmayerova náměstí, takže servis tam musí být zaručen.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

575 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024