reklama

Cervélo

Zdravím, nemáte někdo informace o někom, kdo prodává cervélo v naší krásné republice? Na stránkách cervéla totiž žádnej ofi. dealer v ČR není. Nechce se mi pro něj do rakous nebo němec, kdo ví, jaký tam budou ceny...

[ Zpět ]
Datum: 27.07.2009
Autor: HombreXXX
  • Re: Cervélo

Ja teda nevim, kde se v CR prodavaji, ale.... Myslis si, ze cesky obchodnik bude prodavat neco levneji nez v Nemecku nebo Rakousku? Zvlaste, kdyz bude mit neco, co se v CR jen tak neda koupit. Neblbni!!!!:-)))

Ja na tyhle kola koukal loni v Rakousku. Krasa!!! A videl jsem je tam docela castu v cyklokramech. Takze verim, ze ceny nebudou premrstene.

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Presne tak jak rika Michal. Vsude v Evrope jsou kola a zvlast na internetu levnejsi nez v CR, navic u techhle drazsich znacek jdou sehnat ve vyprodejich i v hodne zajimavych slevach. Ja mam treba obchod kde maji aspon 3 modely Cervela trvale skladem za rohem, ale v Cechach to neni. V Cechach za podobne znacky bud zaplatis extremni castku (oficialne ti ho doveze kdokoli,ale priprav se platit), nebo si ho dovez (nech dovezt, poslat) sam a mnohem levneji.

[ Zpět ]
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak jste mě přesvědčili, snad nebude problém ve velikosti, doufám, že nebude 56 rám cervelo jak 52 pells nebo prostě takovej nějakej problém, u bajka jsem se s velikostí rámu potrápil, není 21palců jako 21 palců... Snad to u silnice bude v pohodě...

[ Zpět ]
      Datum: 31.07.2009

Pochlubit s výběrem modelu se nechceš ?
        Rád se nechám inspirovat.

[ Zpět ]
        Datum: 31.07.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (milann)

http://www.cervelo.com/bikes.aspx?bike=S22009

Rád se obklopuju kvalitními a krásnými věcmi, navíc červená a černá jsou moje barvy...

[ Zpět ]
          Datum: 01.08.2009

Obklopování je u nás v módě. Hlavně aby nebylo za pár týdnů nejeté na aukru :-)

[ Zpět ]
            Autor: Neregistrovaný uživatel (:-P)

Na Aukru se moc neorientuju, osobně bych si takhle asi nic nekoupil, jsem dost nedůvěřivej, rád mám všechno nový a se zárukou... Ale možná někoho pověřím, ať mi přes Aukro prodá starou silnici, takže kdyby měl někdo zájem o jetýho pellse... ;-)

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

230 cyklistů (22 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017