reklama

Canyon yellowstone 4

Zdravim vsechny:)
a zaroven snazne prosim o radu. Chci koupit kolo a moc se mi libi tady toto: http://www.canyon.com/_en/mountainbikes/specs...
Co jsem tu tak cetl, mela by to byt dobra znacka, taky se mi libi jejich filozofie primeho prodeje. Ovsem nevim, jestli se to pri soucasnem kursu a v teto cenove kategorii vyplati a pres 20 000 se mi do toho opravdu cpat nechce. poprosil bych vas proto o nazor a pripadne nejake alternativy. Dalsi vec je velikost, jestli by mi M nebylo prilis kratke/male podle toho co mi vyslo zde: http://www.competitivecyclist.com/za/CCM?PAGE...

moje proporce:) jsou zhruba takove
Gender M
Inseam 83 cm
Trunk 67 cm
Forearm 36 cm
Arm 68 cm
Thigh 59 cm
Lower Leg 55 cm
Sternal Notch 146 cm
Total Body Height 179 cm

Dekuji

[ Zpět ]
Datum: 20.07.2009
Autor: mir07
  • Re: Canyon yellowstone 4

         

    Yellowstony nikdy až tak výhodné nebyly, i když tenhle konkrétně za ty prachy (je třeba počítat 800 euro, 50 stojí poštovné a krabice) je celkem slušný. On teď zase tak špatný kurs není.
    Krátké Ti být může, máš hodně dlouhé ruce na danou výšku a Yelllowstony jsou kratší než Grand Canyon AL.
    Pokud můžeš a chceš jít do Canyonu, tak bych vzal GC6tku, ta je za ty peníze výborná + bude mít delší rám, který pořebuješ a ta už by v Mku mohla být ok.

    Ale stejně scela zásadní otázka je dostupnost. Jednak letos obecně u Canyonu nestíhaly a měly problémy s termínem dodávek (velké množství objednávek + byl i nějaký problém s dodavately).
    A druhak touhle dobou už některé modely nemusí být dostupné a budou až zase příští rok.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2009
    Autor: Mlok
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Canyon yellowstone 4

           

      Dekuji za expresne rychlou odpoved
      koukal jsem na tu GC6, jenze to uz je skoro ke 30 tisicum a to uz je fakt moc. Tech dvacet je hranicnich, ale na nejakych stovkach az par tiisicich bazirovat nebudu, puvodne to melo byt tak 15:)
      U toho yellowstonu by to Mko meli mit skladem, ale vrta mi hlavou ta velikost, tipoval jsem spis L a to skladem nemaj. Ikdyz podle toho jejich systemu vyberu velikosti mi vyslo to M, ale co jsem zkousel tam dosazovat ruzne hodnoty, tak to bere prakticky jenom podle vysky rozkroku..

      Nemel bys tam nejakou alternativu v teto cenove kategorii, anebo risknout to Mko?:)

      [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2009
      Autor: mir07
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Canyon yellowstone 4

             

        Přesně tak, ten jejich PPS systém je zcela k ničemu, berou to jen dle délky nohou. Možná zbytek zohlední aspoň při výběru představce, ale to už je pozdě, základ je správně dlouhý rám.
        Lko (u Yell. by se v nejhorším dalo, na délku by bylo určitě lepší) bude zbytečně vysoké, což je horší (zbytečně vysoko horní rámová trubka), ale jezdit na tom půjde.
        Cenová alternativa nevim, to je třeba více hledat, co kde zrovna aktuálně mají.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.07.2009
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Canyon yellowstone 4

               

          Hmm, takze myslis to Mko definitivne nebrat? Jeste je tu moznost, ze jsme to ne uplne dobre zmerili a zrovna u tech rukou si nejsem moc jistej odkud kam se to presne meri? Je tam jen obrazeka vyklad v AJ, kterou moc nevladnu. Nepripadam si az tak moc atipickej:)
          Jinak jsem se byl podivat u jednoho mistniho prodejce a nabidl mi par kol, meridy, mezi nimi asi nejzajimavejsi tuhle: http://www.merida-bike.cz/prodej/matts-tfs-xc...
          s tim, ze by za ni chtel tak 17 000. Co na ni rikas/rikate?
          Diky

          [ Zpět ]
          Datum: 20.07.2009
          Autor: mir07
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Canyon yellowstone 4

                 

            Kup klidně tu meridu a nespekuluj. V této cenové kategorii zase tak velké rozdíly nejsou. Když Ti po vyzkoušení sedne, líbí se Ti tak směle ber... A hlavně to máš v místě a ne 400km někde v Německu

            [ Zpět ]
            Datum: 20.07.2009
            Autor: Neregistrovaný uživatel (...)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

315 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024