reklama

Triatlon

Vim, ze tu par lidi nekdy delalo triatlon. Zajima me nekolik veci, tak snad pochodim.
1/ V cem vyrazit, aby v tom slo plavat, jet na kole a pak i behat? Tedy jde hlavne o to dole, a snad nebude nutnost kupovat hned nejakou neoprenovou kombinezu. Nejake bezesve nohavickove plavky? Mate nejake dalsi tipy s oblecenim a obutim, prevlikanim apod. ? Pta se v tomto oboru lama, tak prosim o trpelivost :o)
2/ Trat 500m plavani, 20 km kolo, 5 km beh. Za kolik jste to zvladli? Napiste mi hned svuj rekord, at muzu radsi nechapave zakroutit hlavou a zustat sedet u televize :o) Co uz se da nazvat jakz- takz casem, co by mohlo byt tak na prvni polovinu ve vysledcich?
Diiiky.

[ Zpět ]
Datum: 18.06.2009
Autor: vasek
  • Re: Triatlon

         

    Zdejší nepřízpusobiví dělají ten cikánskej tak do hodinky, pěšky na plovárnu to mají asi kilák, chvíli na okoupání a pak chvilku než si poradí s nějakým levnějším zámkem na kolo...
    (soráč, nedalo mi to :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2009
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Triatlon

         

    1) Za mě se jezdilo normálně v plavkách. Já jsem měl takový hladký klouzavý potah na sedlo, abych neměl odřený vnitřní stranu stehen, ale potahy na sedla (mimo gelových majících funkci přesně opačnou) jsem v obchodě neviděl ani nepamatuju. Možná jestli máš na silničce extra úzké sedlo, dej si tam sedlo z bajku, plavky nemají tu plínku co buzigaťky;-)
    2) Časy se těžko srovnávají, dorostenecká trať byla 750-20-5, nikdy se to nedodrželo přesně (+-20% žádná míra), jezdilo se to jako časovka (zakázaný hák) a aby se to trochu natrhalo, bylo zvykem dát na trať pořádný kopec. Špičky na ME to dávaly pod hodinu, ale to bylo v neoprenu v moři (skoro běžíš po hladině) a na rovinaté trati se toleroval hák (co už, když ti během dvou minut vyleze z vody 60 lidí).
    Já byl na posledním federálním MRD dvacátý za asi 13 minut plavání (bez neoprenu), 38 minut kolo a 22 běh (depo vždy patří k předchozí disciplíně) - to mi bylo 17 a dělal jsem triatlon dva roky, předtím jen běh.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2009
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Triatlon

         

    Když jsem dělal triatlon, tak byl neopren zakázaný, délka plavání se zkracovala podle teploty vody a jinak jsme se normálně převlíkali z plavek do cyklistického. Časy už si bohužel nepamatuji, protože je to tak dávna minulost, že mi paměťové buňky, kde to bylo uloženo již odumřely. Moc jsem ti asi nepomohl ;o))

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2009
    Autor: Holfi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Triatlon

         

    S těmi časy bych to viděl následovněw:

    40 minut kolo
    10 minut plavání
    25 minut běh

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2009
    Autor: pro_pa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Triatlon

           

      Plavani teda vidim minimalne na dvojnasobek, a jeste mi budou muset hazet kruh :o) Kolo dokazu na dvacitce po rovine sam i za 30 min., kdyz capnu nekoho na kolotoc tak mozna i po tom plavani. Ten beh by sel. Ale v zivote jsem nedelal tyhle 3 discipliny hned po sobe, nejak tusim, ze hacek bude prave v tomhle :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2009
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Triatlon

         

    1. Jezdil jsem v plavkach. Klasicke, bez nohavicek (dneska bych mooozna uvazoval o nohavickach, kvuli otirani stehen o sedlo). Na beh jsem pres to daval jen trencle. Ale to spis kvuli pocitu. V plavkach jsem si pripadal takovej nejakej nahej.
    Copak spodek, ale nekdy delal problem vrsek. Takove odrene bradavky od mokreho (pot), studeneho a volneho tricka...to bylo dost neprijemne.

    2. Ja vzdy celkem dobre plaval, celkem v poho slapal, ale prdlajs ubehl. V mladi me to stvlo a kvuli behu jsem triatlonu postupne zanechal. Ale ted bych se rad vratil. Ne kvuli casum, ale kvuli pocitu a hlavne kvuli krase tohodle sportu. Kasli na cas a vyhraj!!!:-))

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Triatlon

           

      Kdyz ja mam strach, aby to nebylo spis opacne :o) Pry "vyhraj"... Plaval jsem naposledy asi 2-3x loni a to se spis koupal nez plaval. Poradny boty na behani jsem si koupil v utery, beham trosku se psem, ale uz mi nestaci, tak hledam jinou motivaci :o) Ale stejne to jeste ted par mesicu nevidim, skoro jsem prestal sportovat uplne. Hned se do toho po tech letech makani sice dostavam, ale jak do toho nemuzu dat skoro maximum, tak me to nebavi. To teda muzu i tak, ale bez treninku bych umrel uz v bazenu :o( Ale snad jeste letos to bude, jestli se bude konat neco na podzim.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2009
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Triatlon

             

        Co si pamatuji, tak bacha na přechod z kola na běh. Pokud dáš hodně do kala, dost dlouho ti trvá než přizpůsobíš nohy běhu. Po vyběhnutí to vypadá jak když běží invalida. Chce to trénovat i ten přechod, dá se tam docela dost ztratit i když budeš mít poměrně dost sil.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2009
        Autor: Holfi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Triatlon

               

          To je pravda, samotný běh při tréninku nebo při přespolákách jsem dával i pod 3:40 na km, a to i 15km tratě, ale při triatlonu jsem byl rád i za 4:30.
          Na kole umíš, dnes se smí jezdit v háku, tak se pěkně šetři, ani šlápnutí zbytečně. Výhoda cyklistů nikdy nebyla v tom, že to urvali na kole, ale že měli spoustu sil při běhu.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.06.2009
          Autor: Joe-CUBE
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Triatlon

             

        Tak u me je plavani zase na prvnim miste...mam ho strasne rad. Plavani je hodne o technice. Bud to musis mit v sobe, nebo na sobe hodne pracovat. Me bylo receno, ze jsem techniku dostal od toho nahore. Nikdy jsem s tim probelmy nemel. A i ted, kdy mam fyzicku na bodu mrazu a pod trickem kopec, tak jsem schopnej zaplavat treba kilak za relativne uspokojivy cas. A nebo neni problem skocit do bazenu a dat i nekolik kilometru.

        Chce to trenovat. Obcas mit nekoho na brehu bazenu aby se na tebe kouknul a rekl ti, co delas spatne - to bud zjistite od nejakeho trenera, nebo se to da vycist z knih.

        Na trenery taky bacha. Nedavno pritulkyni radila jedna byvala anglanska telocvikarska, jak ma plavat kraula. No kdyz mi to rikala, trnul jsem. Divila se, ze ji to nejde a ze jde nejak ke dnu a skoro vubec dopredu. Ale ucit nekoho plavat kraula jako parnik...krouzive pohyby podel pasu...se nedivim.

        Clovek by si mel ve vode upovedomovat kazdy pohyb. Vnimat telo a zabranit tak telu delat rusive pohyby (kyvani, potapeni nohou, ...). Ja snad pri zadnem jinem sportu nejsem tak soustredenej na sve pohyby, jako prave pri plavani.

        Prechody jsou docela sranda, zvlaste kdyz je netrenujes. Ono vylezt ze studene vody na kolo a rozjet se da nekdy zabrat. A nebo kdyz to na kole ke konci napalis, tak pak pri behu prvnich par kilometru stale slapes do pedalu:-)) A pripadas si jak kacer:-) Chce to taky obcas trenovat.

        Beh je taky hodne o technice. A tu ja nemam. Nikdy jsem ji neziskal a asi do konce zivota budu behat jak tydyt:-)

        Jinak se toho neboj. Nejde o to vyhrat, ale zucastnit se, vyzkouset. Nepremyslel jsi o terenim triatlonu (Xterra)?

        [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2009
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Triatlon

               

          Nedokážu si představit, že se někdo naučí plavat podle knihy. IMO to bez dlouhodobé práce s trenérem vůbec nejde.
          V závodě hodně pomůže držet se lepšího plavce. Dokonce tehdy existovaly výpočty, že hák v plavání je účinnější než hák na kole.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.06.2009
          Autor: Joe-CUBE
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Triatlon

                 

            Ja ano. Ja nikdy trenera nemel. Obcas na me kouknul jen muj bejvaly telocvikar (delal plavcika v bazenu, kam chodim), ale nikdy me nikdo netrenoval. Jen jsem obcas od nej dostal par dobrych rad....jedna byla takova, ze dokavad nezvracis, tak jsi plaval malo:-)))

            Vse jsem okoukal z te knihy, kde byl kazdy styl rozfazovan do detailu. Treninkove davky jsem si daval taky dle te knihy (vzorovy trenink ruskych plavcu byl opravdu motivacni:-) ). A plavu celkem v pohode (mam za sebou i nejake plavecke zavody). Ale mozna je to asi tim, ze mi bylo alespon v tomhle sportu dano trosku od toho nahore:-)))

            Drzeni se lepsiho zavodnika je dobre, ale nesmi te utavit (nebo kopnout do obliceje....stalo se mi). A neni dobre se za kazdou cenu utavit hned na zacatku ve vode. Ale pokavad ten pred tebou je jen o trosku lepsi, je to dobre. Hak funguje i zde a fakt dobre:-)))

            Ale dobre je chodit trenovat do bazenu s nekym. Pokud mozno s nekym lepsim nebo alespon se stejne vykonym. A plavat stridave za sebou. A kdyz uz tam nikdo takovy neni, tak vyuzivat alespon plavcu, kteri jsou v bazenu...Bezne to delam tak, ze si nekoho vyhlidnu a proste se ho snazim doplavat. Nebo nekomu dam bazen naskok a pak se ho snazim co nejrychleji doplavat. Je to docela motivacni:-))

            [ Zpět ]
            Datum: 19.06.2009
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Triatlon

                   

              Tak já měl zase štěstí, že moje tehdejší přítule byla bývalá reprezentantka v plavání. Párkrát mě protáhla na videotrénink VŠ klubu plavání, kdy nás borec natočil a člověk mohl vidět sám sebe, jak se ve vodě převaluje, kroutí, cáká a vůbec kolik síly vydává zbytečně. Dnes to není problém s libovolným digiťákem a hodně to pomůže.
              Na bazén s náma chodila Ilona Mušálková, tehdy končila s dálkovým plaváním a začínala s triatlonem, a trousila podobně kvalitní rady;-)

              [ Zpět ]
              Datum: 19.06.2009
              Autor: Joe-CUBE
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Triatlon

             

        Prostě to skuz a neboj ono to nějak dopadne :-)
        Já jsem dal nedávno svůj první: http://www.xterrapraha.cz/propozice.html (EASY) variantu a taky to nebyla žádná sláva.
        Jinak plavej v plavkach(pokud to není nějak extra ledový) , potom na to hoď cyklo, potom jen přehodíš boty.
        ....a ještě foto: http://teddyaliasjarda.rajce.idnes.cz/2009-06...

        [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2009
        Autor: Radius
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Triatlon

         

    tak ja jsem na klasickym triatlonu nikdy nebyla, protoze bych neprosla uz tou prvni disciplinou :D. 100m je pro me unosne maximum.
    Po tech 100m plavani jsme se normalne prevlikli do sucheho cyklo a jeli 30 km. potom nebyl klasicky beh, ale orientak v lese.
    Kdysi jsem dost behala a 5 km jsem ubehla za 25 min, jak psal ProPa. Toho bych po 20 km nakole schopna nebyla, ale ty jsi zase chlap, takze by to tak mohlo + - byt.
    PS: s moznosti prevleceni po tom plavani by sis to mel zjistit u konkretniho zavodu. neda se to asi takhle zveobecnit.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2009
    Autor: LeeLoo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Triatlon

         

    Triatlonem jsem se docela zabyval zhruba od 16 do 20. Je to uz docela davno, ale neco si pamatuji. Predne, tehdy jsem plaval v plavkach, na kole jezdil v cyklistickem a behal v kalhotach na kolo a triku. Dnes se ale doba zmenila, vim, ze triatloniste maji jedno obleceni na cely zavod a to i na zeleznakovi - 3,8 plavani - 180 kolo - 42 beh.
    Tu trat co popisujes bych tehdy, a vlastne asi i dnes dal za zhruba 10:30 plavani, kolo kdyby bylo po rovine tak za 35, beh 25 bo behat neumim.
    Ale osobne, pri Tvoji fyzicce, bych do neceho tak kratkeho nesel, to je desna chrtarna. Mnohem zajimavejsi je 2 km plavani, 80 kolo a 20 beh. Nebo zitra v Otrokovicich klasicky zelezny muz. Ale na to uz se musi trochu trenovat.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2009
    Autor: m
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Triatlon

           

      Jo, to co pise Michal je svata pravda - kdyz poradne napalis kolo, tak prvni km v behu se ucis chodit. Desna prča :-))) Ale to se musi zazit.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2009
      Autor: m
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Triatlon

           

      Taky jsem tyhle krátký tratě nenáviděl, proto jsem už od 17 jezdil s chlapama olympijský.
      Vždycky jsem chtěl jezdit železňáka, ale rodiče moc nebavilo mne sponzorovat, a škola, podnikání i seriozní trénink moc stíhat nešly:-(

      [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2009
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Triatlon

             

        To ja je jezdil od pocatku, protoze kratsi zavody u nas nebyly. Pravidelne jsem byval posledni :-) Ale nevadi, i to cloveku neco da. Zeleznaka jsem chtel taky a nikdy jsem se k tomu nedostal - tehdy jsem na to jeste nemel rozum, ted nemam nabehano a kdyz behat neumim, tak je to problem. Ale nevesim hlavu, pred par lety jsem potkal cloveka, ktery prvniho zeleznaka udelal asi v 54 letech. Rozhodnuti u nej padlo na 50. narizeniny, tak to mam jeste cas :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2009
        Autor: m
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Triatlon

           

      ...hele jestli moc neplave tak v tý vodě 2Km to bude utrpení, to bych mu nedoporučil. Chodím plavat cca 2 roky a poslední 3měsíce s trenérem a stejně plavu 50m/1min :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2009
      Autor: Radius
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Triatlon

             

        To prece staci, ne? 1 km za 20 minut, 2 km za 40, to je perfektni, na amaterske pojeti zavodu. Jinak mas pravdu, to ze vasek moc neplave jsem prehledl.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2009
        Autor: m
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Triatlon

               

          ..až bude 50m/40-45s při délce trati 500m tak budu spokojenej :-) ale já plavu jen o něco dokonaleji než kladivo tak si o tom nechám jen zdát....

          [ Zpět ]
          Datum: 20.06.2009
          Autor: Radius
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Triatlon

         

    1) Ja mam cyklisticke kalhty ne kterych se da plavat. Takze maji mensi vlozku a je nejaka snadno schnouci. Na prvnim triatlonu jsem jel v plavkach a v depu jsem se prevlikal. Jinak bezim samozdrejmne v cyklodresu. pokud to chces delat profi, tak se dela trisuite - coz je takova celokombineza ve ktere se jede vsechno.

    2) Rekord 1:15:20, ale toho plavani bylo 700metru

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2009
    Autor: lester
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Triatlon

         

    Tak ja dam min namachrovany vykon, prece jen metrak zive vahy... ;) Pred par lety jsem byl zkusit IT triatlon (pultriatlon: 750/20/5, asi 120 lidi v me kategorii). Zrovna bylo teplicko, tak 30 stupnu, bylo to u racickeho kanalu, takze na trati stin veskrze zadny. Cas po plavani 0:26:50 (plaval jsem prsa, z vody jsem vylezl predposledni), na kole jsem neco lidi predjel, cas na konci kola 1:10:08 no a beh samozrejme propadak, na konci behu (spis chuze prokladane pokusy o beh) 1:48:16, coz stacilo na 112. misto, posledni jsem nebyl... ;)))

    Jako zazitek to bylo zajimave, ale jednou stacilo... ;)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2009
    Autor: E-Ryc
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Triatlon

           

      Jo, polovina startovniho pole mela cas cca 1:30:00

      [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2009
      Autor: E-Ryc
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Triatlon

         

    Docela jsi mi nasadil brouka do hlavy:-))) Jen bych potreboval naucit behat...sakra:-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Triatlon

         

    Diky vam vsem. Pru.er u me bude vazne to plavani, ja totiz plavu (ja se to skoro bojim rict :o) ) spis jenom prsa :o))) Sice takovy ten "zavodnicky" styl s hlavou pod vodou, ale pri kraulu bych se proste utavil po par desitkach metru.
    Pomohli jste mi, jednu chvili jsem to chtel nechat sice byt, ale bude to sranda, tak snad nekdy. Jdu se ucit plavat :o)
    Napada me- na Garde muzeme letos usporadat sranda-triatlon, co na to zucastneni?

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2009
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Triatlon

           

      Na sranda triatlonovych zavodech (proste ty obycejne, ktere porada kde kdo) jsem videl spousty prsaru. A obcas to vypadalo i na dobre vejletniky:-))) Lidi si to proste chteji jen zkusit, zda to zvladnou. Nezavodi, jen bojuji sami se sebou...

      [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2009
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Triatlon

           

      Jak "jen" prsa. Ja taky kraula neumim, ale zato prsa dobre. Na to abych se premistil ve vode z mista na misto to bohate staci.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2009
      Autor: m
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Triatlon

           

      Tobě jde o nové zážitky, co? Toho, co provozuješ doteď, jsi "prepitý a prejásaný", viď?
      Kup si lehokolo!
      :-P

      [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (HAF)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Triatlon

         

    Problém v čem plavat atd. moc neřeš. Pořiď si běžecké krátké elasťáky a v nich absolvuj všechno. Já se zúčastňuju jen jednoho TT ročně a v podstatě je to i to jediné, co za rok skutečně uplavu. To ostatní je jen koupání. Ale pokaždé se nás tam pár podobných prsařů najde...no, někdo přece musí být poslední. Přeju ti úspěšný start.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Triatlon

         

    Tak jsme dneska k veceru jeli takovy ultrasprint- stafetovy triatlon, zitra se tu jede evropsky pohar, tak jsme se s prateli dohodli aspon na stafete, ktera byla jenom na kratkou trat. Tak jsem si vybral kolo :o) 500m plavani, 20 km kolo, 5 km beh. Vysledky jeste nemame, ale jakz takz, melo by to byt snad do prvnich 10. Kolo jsem udelal za nejakych 33 minut- byly tam dost ostry zatacky, jinak celkove cca 1:07. Ale vybicovat se v tech par minutach na max je silenost, zkuste si to :o))

    [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2009
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Triatlon

           

      Jo- a bezela holka, kamoska. Nerozlisovalo se druzstvo nebo muzstvo (ev. zenstvo :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 11.07.2009
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Triatlon

             

        To je krásné označení - mužstvo nebo ženstvo... A nikdo do toho nemotá to nesmyslné pohlaví :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2009
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Triatlon

           

      Ze by priprava na http://www.redbulldolomitenmann.com/ ???:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 11.07.2009
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Triatlon

             

        :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2009
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Triatlon

           

      Dost dobrý výkon.
      Onehdá jsem se taky bičoval, na kole jsem dal 5 km za necelých 5 minut, pak už to nešlo, začala rovina

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2009
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Triatlon

         

    Za sebe (1km plavani, 50 kolo v kopcich, 10 beh): plavat neumim, davam jen prsa a este pomalu, mam cas tak 27 minut, rozdil u me mezi "fakt makanim" a "vyletnim tempem" temer zadny, dycky vylizam meyi poslednimi, ale to plavani ti neudela takovou ztratu jako zbyle 2 casti.. Kolo nebylo snad metr po rovine, stale jen nahoru, cas na crossu tak 1:50 ale i tak to byl srovnatelny cas se silnickama. Problem ale - jak uz se psalo vyse - nastava pri prechodu na beh, normalne ubehnout 10km je celkem pohoda, ale pri prvnim triatlonu jsem pochopil :-) Cely kolo jsem stradal plany jak behat, jestli pomaleji s delsimi useky behani a malo "chuzo" pausama nebo naopak casteji stridat beh a jen poklus apod.. Nicmene po slezeni / spadnuti z kola jsem mel tak ztuhly nohy ze jsem mel opravdovy problem odplazit se aspon za prvni zatacku a ac jsem byl jeste relativne pri sile, absolutni ztuhlost noh mi y bezecky casti udelala bej o kazdy krok / skok s vecnou otazkou, zda vic boli "skok" v lytku ci "krok" v pate.. V mem pripade se to proste zvrhlo v paralympiadu, nebyl jsem schopen normalniho pohybu. V pristich letech to bylo umerne vykonu na kole - cim vic jsem to flakal, tim vic jsem byl schopen pak aspon bezet (a naopak).. Jinak cas kolem hodiny (tak +/- 10 minut dle situace). Co se tyce obleceni tak plavem v krytym bazenu v plavkach, pak se bezi pres sprchy kde se clovek prevlece do nejakych kratasu a trika a v tom to odjede a odbeha. Kazdy rok uvazuju ze usetrim trosku casu a dam to v jednech gatich, ale dycky me od toho ostatni odradi. Jinak je to ale super, a hlavne ten pocit pri prechodu z kola na beh je opravdu dokonaly..

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2009
    Autor: Koťas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Triatlon

         

    Jestli se chystáš do Kytlice, tak buď v klidu. Předpokládám, že tam bude pár "závodníků", ale určitě tam bude spousta v plavkách a tričku.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (stip ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Triatlon

           

      Nechystam, nevim ani, kde to je :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2009
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Triatlon

             

        to máš kousek. Asi tak 750km na západ od tvýho bydliště.... :o))

        Je to kousek nad Novým Borem...

        [ Zpět ]
        Datum: 13.07.2009
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Triatlon

               

          Na vychod!!! On je zapadak!!!:-))

          [ Zpět ]
          Datum: 13.07.2009
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Triatlon

                 

            já chtěl nejdřív napsat bydlíš 750km na západ :o)))
            Hezky jsem to zvojtil :-D

            [ Zpět ]
            Datum: 13.07.2009
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Triatlon

             

        8.8.09 tuším, že tam je takový venkovský triathlon.Info na BikeBase.cz. Pro seznámení s touto disciplínou vhodné.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.07.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (stip ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Triatlon

               

          pro lidi co bydlí na ukrajině ovšem už né tolik :o)

          [ Zpět ]
          Datum: 16.07.2009
          Autor: Neregistrovaný uživatel (stip ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Triatlon

                 

            :o) Zminim se Jean-Claude Junckerovi nebo primo velkovevodovi Henrimu, ze maji v mape uvedeny spatny nazev.

            [ Zpět ]
            Datum: 16.07.2009
            Autor: vasek
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

311 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024