reklama

Tak nevím.

Možná jsem staromilec, ale to, co jsem dnes viděl na Ještědu, mi vzalo dech. Plocha pod vysílačem zcela zaplněná snad čtyřiceti auty, mezi nimi motorkáři. Překvapeně jsem objevil parkovací stání, nalajnovaná na kočičích hlavách. K tomu nezaměnitelný výfukovej silniční odér. Nebyl jsem tam už pár let, ale parkovat tam měli povoleno jenom hoteloví hosté, zbytek pochytalo parkoviště u Ještědky; nahoru se nesmělo. Dnes na něm vidět tak deset aut. Lidem už asi dělá potíže vylézt 100 výškových metrů. Hlavně, když to někdo povolil a když to sype. Tak nevím.

[ Zpět ]
Datum: 14.06.2009
Autor: abernathy
  • Re: Tak nevím.

         

    Tak tady máš jednu lepší zprávu. Na Dlouhé stráně od května nejezdí soukromá auta. Jen jejich vlastní minibusy a mimořádně autobus se zájezdem. Takže je tam klid pro fajn trápení :-)
    A na tom Ještědu do bude o korunkách za vjed. A bylo to tak i vloni a předloni, kdy jsem tam byl poprvé.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.06.2009
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak nevím.

           

      Jasně že je to o penězích, kdo by jim v hotelu dělal tržby. Letos tam asi vyjedu a podívám se, kde se platí parkovný, nahoře ale ne. Údajně se tam platí stovka za den (!!!), což je třeba proti Karláku v Praze úplně hubičkový.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.06.2009
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak nevím.

             

        Platí se na vjezdu nahoře, teda na parkovišti kousek pod vrcholem. Na parkoviště na vrchu pouští jen když tam je volno.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.06.2009
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tak nevím.

               

          Tzn. na parkovišti u Ještědky, dík, už tam nemusím. :-) To je ještě kilák desítky nahoru, pro většinu nepřekonatelný! A nahoře ten pohůněk volný místo udělá s šarmem dopravního strážníka na křižovatce, parkujou skoro až k tunýlku pod lanama.

          [ Zpět ]
          Datum: 16.06.2009
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak nevím.

         

    Buď rád. Pořiď si placatou čepici, hůl a viržinko - trénuj pensionéra ...
    Kdybys věděl, třebal bys byl na mašli ...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.06.2009
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak nevím.

         

    Mám obdobnou zkušenost s Novohradskými horami: ještě loni to bylo ok, letos - lidi zajížděj autama co nejvíc k hranici a pak kousek na kole. Např. Žofínský prales - tam stálo 44 aut, cesta mezi Baronovým mostem a Pohořím na Šumavě - cca 15 aut. Pak sundaj kolečka, navlíknou dresy, dojedou k prameni Lužnice ...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2009
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak nevím.

           

      Hlásím stejnou zkušenost. :(

      [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2009
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak nevím.

         

    Seš Václav? Nejseš! Takže neviditelnou ruku trhu nerozeznáš => nevíš ...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2009
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

243 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024