reklama

Snimac tepu pripojitelny k mobilu?

Ahoj,
Tak jsem uvazoval o tom, ze kdyz uz mam z projizdky na kole GPS track log, kde vidim jakou rychlosti jsem ve kterem miste jel, ze by bylo super videt v logu taky srdecni tep.
A jelikoz trasu mi z GPS zaznamenava mobil umisteny na riditkach, tak jsem uvazoval, jak by se k mobilu dal pripojit nejaky snimac tepu. Ze softwaroveho hlediska to neni problem, aplikaci si upravim jak budu potrebovat, ale jak to vyresit hardwarove?
Nejjednodussi by byl nejaky snimac komunikujici pres Bluetooth, zrejme se neco takoveho prodavalo s jednim typem Nokie, ale nikde jsem nenasel, jestli se to da koupit samostatne, natoz za jakou cenu.
Druha moznost, ktera me napadla, bylo pouzit nejaky bezny bezdratovy hrudni snimac kodovany/nekodovany a prijimac komunikujici s mobilem si vyrobit (Siemensy x65 maji seriovy port, takze pripojit jednocip neni problem), ale nikde jsem nenasel zadny popis, jak vysilani tehle bezdratovych prijimacu vypada (frekvence, modulace, kodovani). Nebo kdyby existoval nejaky prijimac, ktery by misto displeje mel seriovy port a dal s k telefonu pripojit?
Kdybych nepotreboval bezdratovy prenos, bylo by reseni jednodussi, ale na kole by to asi nebylo ani prakticke natoz pohodlne.

Nebo je jeste nejaka jina moznost, jak snadno zpetne zjistit, ktery kopec mi dal nejvic zabrat? :)

[ Zpět ]
Datum: 14.06.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jrr)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

446 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024