reklama

kotoučkovky oro

Mam od podzimu kotoučovky oro, ted mi zacala predni piskat. Kdyz brzdu zmacknu, tak na chvilku prestane a pak zase. Poradil by nekdo, jak se serizuji treba nejaky odkaz na navod s fotkama? Dekuju moc. Bikum zdar!

[ Zpět ]
Datum: 08.06.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (transbeskyd ([email protected]))
  • Re: kotoučkovky oro

         

    Nemáš sjetý desky? Mě na 24 začnou popískávat, což je první známka toho, že jsou ojeté. Vždy stačí lehce stalčit páčku a pískání přestane, jakmile jí pustím, začne to nanovo.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2009
    Autor: pro_pa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kotoučkovky oro

           

      ano, to je ono, piska a kdyz zmacknu tak na par vterin prestane a pak zas. diky za rady, zkusim to nastavit.nemam s tim, ale zkusenosti, predtim jsem mel klasicke spalky..je to oro formula

      [ Zpět ]
      Datum: 10.06.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (transbeskyd ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kotoučkovky oro

             

        Pokud mas sjete desky, nic na tom nenastavis, ony se hydrauliky dneska nastavuji samy podle stavu obrzdeni. Kdyz uz jsou v haji, proste je vymen za nove.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.06.2009
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kotoučkovky oro

             

        Jak pše Vašek, nenastavíš to, musíš dát nové desky. KMolik na nich máš najeto?

        [ Zpět ]
        Datum: 10.06.2009
        Autor: pro_pa
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kotoučkovky oro

           

      Ahoj vsem, desticky jsou v poradku, zkontoloval jsem je najeto je do tisice km v terenu, ale ne zavody a bahno, jen rekreacne). Zatim se zda, ze pomohlo povolit dva srouby a seridit.to jsem udelal a zatim dobry. Zitra jedu na delsi vyjizdku tak to poradne otestuju.Diky za rady.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.06.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (transbeskyd ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kotoučkovky oro

         

    Jestli jsem to pochopil správně tak to píská když nebrzdíš a při brždění to přestane,pak by mohlo jít o zatuhlý pístek,podívej se jestli ti chodí oba,pokud chodí tak jen seřídit brzdu, povolit třmen, zmáčknout páku a opatrně dotáhnout tak, aby se to při dotahování nepohlo do strany,pokud ne tak ho budeš muset rozhýbat.Destičky ven,přidržet funkční pístek a pomalu mačkat páku tak aby se vysunul ten zatuhlý(ale opatrně ať ti nevyjede úplně)očistit, kápnout silikonovým olejem a zatlačit zpět a raději to ještě zopakovat dokud to nebude chodit lehce.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2009
    Autor: keťo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

261 cyklistů (18 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024