reklama

Jaký plášť pro Cross kolo

Ahoj všichni, mám Crossové kolo, jezdím hlavně po asfaltkách. Chtěl bych koupit pláště, preferuji tichost a hlavně chci co nejvyšší rychlost. Ty měchuřiny od Vuelty co mám jsou opravdu nic moc. Prosím, poraďte jaké jsou podle vašich zkušenností pro tyto nároky nejlepší. Děkuji

[ Zpět ]
Datum: 09.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Raven_Kix)
  • Re: Jaký plášť pro Cross kolo

         

    Maxxis Overdrive: http://www.solidosport.cz/detail.asp?ID...
    Jsou dost tvrdý, tak by ti vyhovovat mohly. Tomu "lehký" moc nevěř, může to bejt tak 700g, myslím. Ale to byly 38C, ty bys asi volil spíš ty užší 35C. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaký plášť pro Cross kolo

           

      Taky mám Cross a používám pláště Rubena vzor V45 (35-622).
      Je tam velmi nízkej vzorek. Jezdím po silnici - hlavně. A po polňačkách to je taky v pohodě.

      Jinak pokud bys chtěl půjdou tam dát i užší např. 32-622. Zase čím užší plášť a hladší vzorek tím lépe (a rychleji) se jede po silnici.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Sluníčko)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaký plášť pro Cross kolo

             

        Prodám ti na crosse tiché pneu Schwalbe Silento 2ks za cenu 2x260Kč. Odpovídá tvého požadavku.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Oldman ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký plášť pro Cross kolo

         

    Mám taky Cross Spyder začínal jsem na 35-622 ale ted jezdím v předu 28-622 a vzadu 30-622 po silnici po asfaltu je to znát. Jede to o hodně rychleji a svižnějc. Do terenu moc nejezdím. Zdar.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký plášť pro Cross kolo

         

    Jezdím po silnici i v terenu a používám pneu od Ritchey CROSS BITE. Jsou lehké, mají hrubý vzorek, ale propojený, takže je vlastně hladký. Musí se vidět aby se pochopil tenhle protimluv. Montuje je Author třeba na Horizonty.
    Mám s nimi velice dobré zkušenosti a velice dobrý pocit v zatáčkách. Prostě sedí.
    Původně jsem si je kupoval jako zimní pneu do sněhu, ale ted na nich jezdím celou sezonu.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

326 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024