reklama

Cyklisté, pozor na šotouše :)

Teď jsem si zrovna přečetl na šotouškém fóru:
-------------
...já se věnuji natáčení vlaků a je to občas horší ještě o tu zvukovou stopu.Nedávno jsme čapali směrem do Prahy Šlechtičnu v Jenči u přejezdu tak,aby byly vidět i mechaniky a najednou se za náma objevil hlouček takových těch echtovních cyklistů s barevnejma helmama na hlavě,slizkých aerodynamických oblečcích a začali kecat hovadiny typu "Jééé helééé parní mašinka...holky jede párovka...tyjo to je kolos...hele a jak čoudí"...škoda,že jsem si ten den doma zapomněl pistoli.Naštěstí Šlechta z nějakých důvodů se soupravou přibrzdila u nádražní budovy a pak se začala rozjíždět...takže poznatky chytráků na kolech byly přehlušeny mohutnými odfuky :-D
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/parni...
-------------
Tak bacha na to!

[ Zpět ]
Datum: 28.05.2009
Autor: petrp
  • Re: Cyklisté, pozor na šotouše :)

         

    Hehe, pěkný....... :o)))))
    Připomělo mi to, jak jsem vloni chvilku čekal u Falknova na historický vlak, abych se pokochal. Byl tam ještě jeden človíček (muj slizký buzerantský obleček mu nevadil), trochu jsme pokecali a pak, těsně před příjezdem vlaku se přiřítilo asi šest aut, šotouši obsadili okolí tratě jak kobylky, řvali na sebe, vztekali se že si lezou do záběru. Nafotili odhadem tisíc záběrů, sprostě si zanadávali, naskákali do svých plechovek (je to divný, ti nejvzteklejší měli RZ s "A") a za jekotu pneumatik vyrazili zas předhonit vlak na další palpost.
    Humus :o( , trochu mi zkazili zážitek.

    Z čeho vlastně vzniklo to "šotouš" (letadla zas fotí spoteři) ?

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2009
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklisté, pozor na šotouše :)

           

      Aha, už mi docvaklo ... shot(šot) = snímek, záběr.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.05.2009
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklisté, pozor na šotouše :)

           

      tak ty se nezdas chlapce..nosis radsi ruzovou nebo kakaovou?

      [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (houst)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklisté, pozor na šotouše :)

         

    Bože to jsou dementi :-D

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2009
    Autor: HombreXXX
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklisté, pozor na šotouše :)

         

    Heleďte, je to JEJICH mašina tak nemáte co komentovat (na druhou stranu je slušnost když už vidím někoho fotit nebo filmovat tak mu aspoň nelezu do záběru). Trochu mi to připomnělo tohle video: http://www.youtube.com/watch?v=qmtC57pkBeM&...
    (dobré pustit do kvalitních sluchátek naplno :-) )

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2009
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

270 cyklistů (19 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024