reklama

modřanská cyklostezka

Vzhledem k tomu,že dost často, dá se říci při každé jízdě na kole, začínám nebo končím na modřanské cyklobruslomagistrále musím konstatovat, že ne bruslaři
,ale někteří rádobyzávodníci na biku zde všeobecně
ohrožujou provoz .Několikrát se mi stalo,že mě podobné
pako předjíždělo takovým způsobem,že protijedoucí
bruslaři nestačili uskakovat.Tito jedinci mi silně připomínají
některé magory ,kteří mě předjíždějí při cestě autem na chatu přes plnou nebo dokonce dvojitou čáru v duchu
hesla sedněte si všichni na prdel, já mám drahý auto ,potažmo kolo tak přece nebudu brzdit nebo se za někým ploužit.

[ Zpět ]
Datum: 27.05.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (nebiker)
  • Re: modřanská cyklostezka

Tak,tak. Bohužel chování některých jedinců na silnicích se odráží i na cyklostezkách. Čím hustší provoz tím horší chování.

[ Zpět ]
    Datum: 27.05.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (och)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Je na case vyznacit na Podolske a Modranske soubezne cyklopruhy. Kdo specha, pojede po hlavni.

[ Zpět ]
    Datum: 28.05.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vratislav_bez_prihl.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak se tam nemáte tak ploužit, lemry.

[ Zpět ]
    Datum: 28.05.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Závodník)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.
16.08.2017
Sportovně-seznamovací skupina CestovateLOVE Tě zve 22.-24.9. na cykloakci do Podyjí. Jukni na http://cestovatelove…

Hledám: Cyklistku na společné vyjížďky... apod

16.08.2017
Našla by se cyklistka (klidně s e-kolem), která nemá s kým jezdit (nejen) na vyjížďky a výlety ale třeba i na…

Hledám: parťáky na kolo

15.08.2017
hledáme parťáky- tj, pár na společné víkendy na kole v Česku a přilehlém okolí, ideálně kolem 50 let, nejezdíme…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

248 cyklistů (24 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017