reklama

Nokony jdou ztuha :-(

Chtěl jsem si udělat radost a nechal si namontovat k řazení i brzdám bowdeny značky NOKON. V první chvíli šly brzdy i řazení nějak ztuha, ale říkal jsem si že to není tak hrozné a že se to zaběhne. Bohužel se to zaběhlo tak, že je to čím dál tím horší. Díval jsem se na lanka a dali mi tam obyčejné nerez, což mě trochu udivilo, myslel jsem že by tam měly být lanka potažené silikonem, nebo se pletu? Tak se mi zdá že ty obyčejné lanka rozedírají tu silikonovou hadičku a je to čím dál tím horší. Myslím že budu muset koupit náhradní hadičky Nokon, originál lanka Nokon jsem nikde nenašel, tak budu muset koupit lanka potažená silikonem od značky Aligator a vyměnit to, nebo znáte kromě reklamace jiné řešení?

[ Zpět ]
Datum: 26.05.2009
Autor: Juras
  • Re: Nokony jdou ztuha :-(

         

    S Nokony zkusenost nemam, ale kupuju docela bezne bowdeny a nerez lanka a funguji normalne i v tech podminkach, v jakych jezdim. Tohle vsechno jsou veci, co se dost casto meni, takze to neresim a radeji driv preventivne prohodim par dilu, nez abych sel po nejake znacce. Vymeneny bowden s lankem funguje lip, nez X krat drazsi nemeneny.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2009
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nokony jdou ztuha :-(

           

      V těch Nokonech se pak mění jenom lanka a hadičky, 1m výjde na 80 Kč takže žádná hrůza, s tím sem do toho šel. Tak to vypadá že tady ty nokony nikdo nevozí, zkusím to na bikeforu.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.05.2009
      Autor: Juras
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

333 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024