reklama

rolničky u přehazky

Zdravím všechny,mám tento problém:u přehazky na silničce (Campagnolo Xenon) se mi ozývají docela hlučně rolničky,konkrétně na cca třech nejtěžších převodech,dost mě to nervuje.Namazaný to určitě je.Myslel jsem,že když jsem to čistil tak jsem třeba rolničky otočil,ale řekl bych,že tohle je v pohodě.Zvuk má vyloženě charakter styku kovu a plastu.Na lehké převody to nedělá,tak v čem je sakra problém?Díky

[ Zpět ]
Datum: 07.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Karlos (deepheart@seznam.xx))
  • Re: rolničky u přehazky

Zkus se podivat jestli na tech vetsich pastorkach ta horni rolnicka uz neskace po tech pastorkach,to by se melo dat sestelovat sroubkem co predepina pruzinu co je kolem sroubu,kterym se prehazka sroubuje do ramu.Jinak me nic nenapada.

[ Zpět ]
    Datum: 07.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku na cyklozájezd do Rakouska

Hledám: Parťačku na cyklozájezd do Rakouska
včera
Hledám parťačku na cyklozájezd do Rakouska hvězdicově podél Enže.Termín neděle až středa 18.-21.6.2017.Cykliska …

Hledám: cyklopartnerku pro cykloturistiku

včera
Ahoj Hledám (opravdu jen partnerku na cyklotůry)-(klidně i zralejšího věku), které má rada cyklistiku a stan, ale…

Hledám: Albánie

28.05.2017
Hledám parťáky na cestu Slovensko, Maďarsko, Bosna, Albánie, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Rakousko a zpět. Popř…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

122 cyklistů (8 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017