reklama

Tour de Úštěk

Tour de Úštěk 2009
se pojede jako každej rok ke konci Května protože to je už tradice. Přesnej termín jako vždycky spletu tak si ho najděte v kalendáři. Koukal jsem se do kalendáře a ten termín je panem Dundrem změněn kvůly "Teplické lázeňské posvícení" by asi vycházel na 22.5.09 - 24.5.2009. Letošní závod se pojede na Úštěcku a to na Malý Bor tady to je v Leteckém pohledu na mapách.cz. Cenová relace uvedená panem správcem tohoto objektu byla stanovena takto : Noc - stan + 1osoba 70,-Kč. Noc - stan + 2 osoby 140,- Kč
Pokoje nahlásit dopředu 1 osoba 150,-Kč. V ceně je zahrnuto postavení vlastních přístřešků, záchody a sprchy - veřejné pro exbicionysty nebo vnitřní pro introverty nebo jinak pokroucené(i fÿzicky) závodníky a ženský. Točené pivo dva druhy s zednoho bude Plzeň. Hrát bude prej Dundr. Více na " http://www.tdu.estranky.cz/ "

[ Zpět ]
Datum: 04.05.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan Pekky Bouška (pekky@dbdent.xx))
  • Re: Tour de Úštěk

Já žádný podměty nemám, ale hlásí se přísudek s předmětem.

[ Zpět ]
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tour de Úštěk

Já jsem introvert, takže po shlédnutí plakátku o účasti neuvažuju :o)))
    Ale tvými fotkami v GůgluÉrt(Panorámio) se občas nechávám inspirovat k výletům. Až budu velkej, chtěl bych takhle umět fotit. Jsou super!

[ Zpět ]
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
dnes
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…

Hledám: Altiplano 2018

dnes
Ahoj, chystám na zimu jízdu na kole po části Jižní Ameriky (Chile, Bolivie, Peru) Někdo, kdo na to má koule a…

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu
včera
Uvítám inteligentní a (pozor, není totéž) rozumnou ... nejlépe dámskou ... společnost na celodenní cyklistiku (40…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

254 cyklistů (18 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017