reklama

Tour de Úštěk

Tour de Úštěk 2009
se pojede jako každej rok ke konci Května protože to je už tradice. Přesnej termín jako vždycky spletu tak si ho najděte v kalendáři. Koukal jsem se do kalendáře a ten termín je panem Dundrem změněn kvůly "Teplické lázeňské posvícení" by asi vycházel na 22.5.09 - 24.5.2009. Letošní závod se pojede na Úštěcku a to na Malý Bor tady to je v Leteckém pohledu na mapách.cz. Cenová relace uvedená panem správcem tohoto objektu byla stanovena takto : Noc - stan + 1osoba 70,-Kč. Noc - stan + 2 osoby 140,- Kč
Pokoje nahlásit dopředu 1 osoba 150,-Kč. V ceně je zahrnuto postavení vlastních přístřešků, záchody a sprchy - veřejné pro exbicionysty nebo vnitřní pro introverty nebo jinak pokroucené(i fÿzicky) závodníky a ženský. Točené pivo dva druhy s zednoho bude Plzeň. Hrát bude prej Dundr. Více na " http://www.tdu.estranky.cz/ "

[ Zpět ]
Datum: 04.05.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan Pekky Bouška (pekky@dbdent.xx))
  • Re: Tour de Úštěk

Já žádný podměty nemám, ale hlásí se přísudek s předmětem.

[ Zpět ]
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tour de Úštěk

Já jsem introvert, takže po shlédnutí plakátku o účasti neuvažuju :o)))
    Ale tvými fotkami v GůgluÉrt(Panorámio) se občas nechávám inspirovat k výletům. Až budu velkej, chtěl bych takhle umět fotit. Jsou super!

[ Zpět ]
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kamaradku pro jizdu na kole po sumave

včera
Uz me nebavi jezdit sam a tak bych rad nasel kamaradku ktera ma rada vylety hlavne na kole ale nebranim se ani…

Hledám: Společně nejen na kolo

včera
35 letý svobodný středoškolák hledá kamarádku pro společné vyjížďky

Hledám: spolu - zájezdy, výlety

23.06.2017
Ahoj, hledám cyklistu, cyklistku pro společnou účast na zájezdech, pro společné výlety. Pohodová jízda, žádné…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

297 cyklistů (16 přihlášených)

Galdhøpiggen 2017

Hirtshals se za obzorem ztrácí, Larvik se z moře vynoří, nám cestu krášlí změna, nad mořskou vlnou pěna, když…
Quatsch | 24.06.2017

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | 23.06.2017

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017