reklama

Jaké brzdy na starší kolo?

Jde o starší kolo a praskla mi jedna část zadní brzdy. Tak bych chtěl poradit, jaké brzdy do toho koupit nové. Asi zřejmě nějaké Véčkové. Mám tam ještě takové staré s lankama na obou stranách..teď s edělají úplně jiné. Tak bych chtěl poradit. Cenově nějak rozumně. Mám to jen na občasné protáhnutí svojí kostry.

[ Zpět ]
Datum: 07.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Anry)
  • Re: Jaké brzdy na starší kolo?

Jestli nemáš univerzální páky (s dvěma dírkama na konec lanka), tak ti s véčkama budou asi blbě fungovat (véčka mají myslím delší chod lanka) nebo to budeš muset štelovat hodně natěsno (dokonale vycentrovaná kola a tak). Ale páka (pokud teda nemáš v jednom kuse s řazením) nebude asi zas tak drahá položka. Anebo prostě koupit brzdu stejného typu jaké máš.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Véčka no name 500Kč i s páčkama.Samotný kolem 300Kč.Tektro cca400Kč za kus.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (...)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No, ale to jste mi moc nepomohli...mám tam přesněji řečeno brzdy cantilever a k tomu zřejmě odpovídající páčky. Pokud tedy musím měnit i páčky..neexistuje nějaký set od nějakého známého výrobce? nějaký šunty kupovat nechci. V eshopech toho moc nemaji, ale zase se mi to zdá levnější než v normálních obchodech.

[ Zpět ]
    Datum: 08.07.2005

Nezlob se na mě ,ale Tektro neni šunt.Podle mého názoru páčky neni nutno měnit.

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (...)

nene, já nemyslel, že Tektro je šunt. Já se v tom nevyznám...udělejme to jinak. Chtěl bych nakoupit na www.cyloexper.cz Zdá se mi tam největší výběr....takže tyto čelisti by se mi líbily i cenově. http://www.cykloexpert.cz/dt/?c=48593 To jsou jen přední nebo jen zadní? nějak to tam nemůžu najít. Nebo to je jedno? Chtěl bych vyměnit oboje. A ty páky tedy které?

[ Zpět ]

sorry, ta adresa je www.cykloexpert.cz

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

124 cyklistů (5 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017