reklama

Jarní sraz 2009 - DOPRAVA

Návrhy k dopravě začínaly být ve vedlejším tématu trošku nepřehledné, tak se snad na mě organizátoři nebudou zlobit, když k tomu založím nové téma.
A jestli se zlobit budou, tak si to holt odklečím na hrachu :o)))

Datum: 30.04.2009
Autor: radka
  • Re: Jarní sraz 2009 - DOPRAVA

         

    To HMS k cestě vlakem:
    koukala jsem na ty tvoje spoje - první má přepravu zavazadelm, takže kola bere, ale ten druhý, to je něco místního a tam je to otázka.
    Hledala jsem ještě jiné spojení - i kvůli sobě - a já bych teda při cestě vlakem volila cestu Praha - Čimelice, kde jede 13:41 a v 15:41 přímák a má "úschovu během přepravy", tzn. bere kola.
    Koukala jsem na mapy a z Čimelic by to mělo být po vedlejších silničkách cca 15 km, max. 20 km.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.04.2009
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jarní sraz 2009 - DOPRAVA

           

      Děkuji za nasměrování asi to tak uděláme, budeme tři a do 12 musím být v práci a pak rovnou na vlak. Ještě se na to kouknu, přes ten Nepomuk by to taky šlo, jen ten vlak z Prahy co je rychlík, tam se kola asi musí rezervovat.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.05.2009
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jarní sraz 2009 - DOPRAVA

             

        Koukala jsem i na zpáteční vlaky a je to také docela použitelné.
        Zvažovala jsem přidat se k Vám, ale nestíhám to. Mě zbývá volba jen autem...

        [ Zpět ]
        Datum: 02.05.2009
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jarní sraz 2009 - DOPRAVA

           

      Já buď pojedu po svých anebo vlakem ve 13.41 :-) Ale jako pije mi naše škola krev, protože navečer tam má přednášku eliška hašková-coolige a pak je ještě dost dobrá diskuze s promítáním.... :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2009
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jarní sraz 2009 - DOPRAVA

             

        Ať Ti to aspoň někdo z kolegů sejme kamerou.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.05.2009
        Autor: henry
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jarní sraz 2009 - DOPRAVA

         

    No a já nabízím k dopravě volné místo v autě, pokud by měl někdo zájem. Původně jsem si myslela, že si vezmu volno, ale člověk míní, práce mění...
    Takže přijedu autem - "po červený", jak jinak :o)))
    mám minimálně 2 místa volná a vyrazím někdy po čtvrté odpolední. Když jsem dneska viděla dopravu v šest večer, tak možná hodně po čtvrtý...

    Zpátky bych jela asi v sobotu večer. V neděli bych se ráda exhumovala :o)))

    Pokud má někdo zájem o odvoz, ozvěte se.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.04.2009
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jarní sraz 2009 - DOPRAVA

         

    Z Prahy lepší na " na Plzeň , Vávro, na Plzeň!" . Přes Zdice a Březnici je příliš přesedání v lokálkách. Přes Plzeň od rychlíku jen jedna z Nepomuka až do Blatné. Z Blatné do Dolu přes Buzice a Škvořetice je to slabá hodinka vlažným tempem na kole:

    http://www.nakole.cz/regiony/mapa.php3

    Nepomucká lokálka bere kola k automatu na jízdenky(prostor pro kočárky). Nevím, kolik vás bude, ale obvykle se tam vejdou tak max. třï kola. Vozím takto stejnou lokálkou z Blatné do Strakonic a často i zpět několikráte i v kupé a žádný problém. Průvodčí byl vždy ochotný i s koly mi pomoci u na kládky i vykládky.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.04.2009
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jarní sraz 2009 - DOPRAVA

         

    Drazí kolegové, my jedem s HMS vlakem ve 13.48 ze smíchova, pojede ještě někdo s náma? Je to přímý vlak do čimelic :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jarní sraz 2009 - DOPRAVA

         

    Jede tu někdo ze směru Domažlice, Klatovy, Horažďovice,... cíl? Přibliřně Čt v podvečer?

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2009
    Autor: Tano
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

491 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024