reklama

3. kolo, 1. s přehazovačkou..:-)

Ahoj, chtěla bych vědět, jaký druh přehazovačky je pro dítě nejlepší (nejjednodušší) a jak staré dítě Vám zvládlo přehazovat a brzdit bezpečně ruční brzdou-v 6ti letech nebo dokonce už dříve?

A můžete doporučit nějaké pěkné "sportovní" kolečko, vel. 20, co něco vydrží (víme, jak s kolem zachází děti..), pro časté ježdění, nejen kolem baráku? Na předešlích 2 jsme i trošku šetřili, nepřipadlo mi důležité mít super lehké kolo na ježdění po blízkém okolí.., vyplatí se na větší kolo už připlatit-třeba za alu rám? V tom případě by syn dostal větší kolo, ale se srovnatelnou váhou, jako má v současnosti (10,...kg), to by pak byl jak vítr a že už ted´ fičí :-)

[ Zpět ]
Datum: 21.04.2009
Autor: kosicek
  • Re: 3. kolo, 1. s přehazovačkou..:-)

         

    kup mu rohloff, ten muzete vpletat do novejsich a novejsich kol a nakonec na tom dite za 80 let dojezdi na geriatricke trikolce a preda dal :D

    [ Zpět ]
    Datum: 21.04.2009
    Autor: jirka77
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 3. kolo, 1. s přehazovačkou..:-)

         

    20" kolo? Co mu koupit jetý bikrosový kolečko? To je lehoučký a rychlý;-) Na přehazku času dost...

    [ Zpět ]
    Datum: 21.04.2009
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 3. kolo, 1. s přehazovačkou..:-)

         

    Pokud nechceš opravdu šetřit, tak doporučuju tohle: http://www.cyklo-kern.cz/2009/detska-kola-ktm... . Koupil jsem ho své pětileté dceři a závodí s ním v žákovský kategorii a stíhá. Jen jsem vyměnil přehazovačku za inverzní. ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 21.04.2009
    Autor: marbl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 3. kolo, 1. s přehazovačkou..:-)

         

    Dcera se řadit naučila v šesti letech - stejně jako brzdit rukama. Měla ale jen přehazovačku pětikolečko (navíc neindexovanou), trojtác dostala až teď v devíti letech na čtyřiadvacítce.

    Myslím, že těch pět převodů je pro malé dítě až dost, já jezdil na třech převodech ještě v patnácti, a to jsem občas šel dost přes 150 km denně. Tím chci říct, že o převodech to není.

    Na váhu bych koukal, ale zase ne tak zásadně. Myslím, že obvykle dřív, než šestileté dítě unaví hmotnost jeho kola, dojde mu motivace pro další jízdu. To byste ho museli tahat na 60 a víc km výlety v kopcích, a myslím, že větší problém by byla nuda z nepřetržité jízdy, než únava z váhy kola.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.04.2009
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

328 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024